Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám kiengesztelni?

Figyelt kérdés

Nagyon beleestem egy csajba, úgy érzem ő lehet az igazi. Nagyon jól kijöttünk, csak csináltam egy nagy hibát és azóta nem tudom kiengesztelni. Már hozzám sem akart szólni, telefont nem vette, ezért levélben leírtam neki mindent hogy mit érzek... Ez után már legalább hajlandó volt kummunikálni, de azt mondta, hogy ő nem tudja elfelejteni, ne próbáljam megoldani a problémát. De nem szeretném annyiba hagyni, mert nagyon szeretem.


Nagyon nem értek a női gondolkodáshoz, hogy most mit kellene tennem... hagyjam őt békén vagy próbálkozzak? De attól meg félek, hogy még rosszabb lesz a helyzet.



2018. jún. 8. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Mit vétettél?
2018. jún. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon nem mindegy, mit szútál el.
2018. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer megmondta, hogy szállj le róla, akkor azt tartsd tiszteletben. A nők ezt szeretik.
2018. jún. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Csúnya beszóllás volt, de hozzá kell tenni, hogy nem egy az anyanyelvünk, csak tudunk mindketten a másik anyanyelvén...

Egy poénnak szántam, de így utólag nagyon rosszul sült el sajnos...

2018. jún. 8. 10:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát elnézést tudsz max kérni és elmagyarázni neki, hogy nem akartad megbántani. Ha ennek nem lesz eredménye , akkor itt más bajok ( is) vannak.
2018. jún. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha mondta, hogy ne próbálkozz, akkor ne erőltesd. Okkal tette, ha megnyugszik, majd keres. De rontasz a helyzeten, ha erőlteted, mikor megkért, hogy ne.
2018. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Jól nyald ki aztán dugd meg.
2018. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, az utolsó az nagy nőcsábász 😊

Na de ha az elérhetetlent játsza azt hogyan szúrható ki?

2018. jún. 8. 15:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Nők már csak ilyenek. Szeretnek úgy csinálni, mintha, de közben épp az ellenkezőjére vágynak. Ha jól kijöttetek, akkor egy beszólás nem lehet akkor gond, max megsértődött és várja hogy kiengeszteld. Ezért mondtam, hogy jól nyald ki és dugd meg :D
2018. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én feljelentenélek zaklatásért, ha nem fogod fel, hogy a nem az NEM.


Ennyi. Ostoba hülye vagy.

2018. jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!