Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnom elhagyott, ezutan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom elhagyott, ezutan en pedig nagyon megbantottam ot, mar szoba se akar velem allni. Hogy tudnam kiengesztelni es visszaszerezni ot, nagyon szeretem?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 12:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Bazeg te még irni sem tudsz....

És meg is érdemelted amit csináltál.

2009. okt. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
pff.előbb írni tanulj meg kisszivem :)
2009. okt. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Először is nőj fel, és írj rendesen. szóval nem xeretem, hanem szeretem... Ez nagyon ciki. Nem megbántani akarlak, de egy normális lány nem szereti ha valaki így beszél, és ír, mint valami plázapiccccsss. Másodszor pedig, elhagyott... annak valami oka volt, először is tisztázni kellene, már ha te sem tudod az okot. Ha valakit elhagy valaki, általában senki nem reagál túl szépen, főleg ha sokat jelentett neki az illető, tehát ezért ne bántsd magad, persze ha az a megbántás az ésszerűség határain belül volt... Írj konkrétabbat, hogy mit csináltál, vagy miért hagyott el, mert ez így kevés info...
2009. okt. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Mivel bántottad meg , szerelmes levelet írtál neki?
2009. okt. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

hát ha ő már nem akarja, ne erőltesd, abból nem szokott jó kisülni, jah, ha így beszéltél vele, ahogy írsz, akkor megértem, de nem azért mondom, de ha már kérdezel, akkor azt tedd normálisan, helyesen, pls:P



hát ha nagyon kiakarod engesztelni, szerintem bezélj vele, de ha nem megy inkább hagyd, lehet jobb lesz így!!!!

2009. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
egy pasi hogy tud így beszélni illetve írni?? ez olyan 10-13 kislány szintje..
2009. okt. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
rosszabb, jó h. nem cuksimuksizik:P
2009. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Ezt a kérdést ugye polgárpukkasztásnak tetted fel? :D
2009. okt. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Hát, én össze sem jöttem volna Veled, ha így beszélsz...
2009. okt. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
sherynthem fhelejtsd eel:D:D
2009. okt. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!