Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit csináljak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Hazaértünk ma munkából, az ember éhes volt. Megbeszéltük, hogy mit főzzek, majd elindultunk boltba. Besértődött azon, hogy nem a közeli boltba akartam menni, hanem a 150 méterrel odébb lévőbe. Elkezdtem ott összeszedni a cuccokat. Mondtam, hogy nézzen körül, ő is vegyen amit még gondol. Erre elkezdett hisztizni, hogy ő nem fogja onnan hazacipelni a dolgokat, meg ő a másik boltból akart még ezt meg azt. Ledobtam a kezemből mindent, mondtam, hogy akkor menjünk és kimentem a boltból. Nem jött utánam. Visszamentem érte, visszapakolt mindent, közölte, hogy ő már leszarja és hazamegy, nem megy már boltba. Kijöttünk, rámszólt, hogy hova rohanok. Hazajöttünk én szó nélkül elvonultam a nappaliba, ő meg bement a hálóba. Úgy feltud ezzel idegesíteni és még ő sértődik meg, aztán meg jön bocsánatot kérni. Vehemens természet vagyok, hirtelen haragú, ezt tudja ő is, mégis eljátsza mindig. Mit tegyek ilyenkor amikor hisztizik? Vesszünk össze, aztán viszontlátásra? Nem tudom a helyén kezelni.

22/N



2018. jún. 8. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek vagytok még
2018. jún. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Nem volt még sok párkapcsolatom, de soha nem veszekedtem. A leghosszabb valamivel több mint 1 év volt, tudom ez nem olyan hosszú, de az emberek 90%-a ennyi időt sem bír ki egyetlen veszekedés és vagy hiszti nélkül. Én el nem tudom képzelni, hogy hisztizzek, vagy üvöltsek olyannal akivel együtt vagyok. Mikor hülyítettek és csak kihasználtak, akkor az egyetlen alkalommal mikor szerelmes voltam, még akkor is hiszti és sárdobálás nélkül történt a dolog. Bár hosszú ömlengős és megsebzett szöveget toltam:D:D:D:D de semmi feszültségkeltőt, pedig nagyon meg is sértettek, illetve elég csúnyán el is bántak velem. Mellesleg 31 vagyok, szóval nem azért mondom ezt, mert annyira fiatal lennék még
2018. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám, azt azért elárulod, hogy ennek mi a pitsa köze van a szexualitáshoz?

Az a baj veletek, hogy gyerekek vagytok még, és egyikőtöknek sem kellett még valós problémával szembenéznie.

Majd ha párszor pofánver, hasbarúg, majd a földön fekve megtapos az élet nevű csoda, akkor rájöttök, hogy mik az igaz problémák, és mitől szép a létezés.

2018. jún. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A privát leveledre válaszolva, ha valakinek ennyi problémája van, az nem hisztizik egy közért választáson. Ha valaki ennyi mindenen keresztülment, akkor tud kezelni egy ilyen helyzetet, mint amit leírtál.

És a pajzsmirigy betegségről csak annyit, hogy ezzel aztán pláne mellényúltál, mert nekem is az van. Nevesítve Hashimoto Thyreoiditis, és nem halsz meg, ha nem szeded minden nap a gyógyszered, mert a pajzsmirigy nem a szíved, sem a veséd, sem az agyad

A pajzsmirigy hibája lehet túlműködés,vagy alulműködés, amit hormonnal állítanak be. Ennek a hormonnak az ára, mikrogrammtól függően 75 és 150 forint között alakul és 100 napra elegendő.

Szóval kicsit sem hihető a tragikus meséd.

Gyerek vagy még, és ez van.

2018. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!