Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mien szulinapi ajandek volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mien szulinapi ajandek volna tokeletes egy 16 evet betolto lany szamara?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A baratnommel tobb mint 5 honapja vagyunk egyutt es kozeledik a szulinapja..d akkor mar szinte 6 honap lesz...mit vegyek szuletesnapjra..?d olyan valaszokat kerek ami tecceni i fog egy 16 eves lanynak koszi
2010. jún. 16. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
én egy olyan nyakláncot veszek neki (pont ő is 16 ot tölti) hogy egy arany nyakláncot veszek egy keté törhető szív medállal és bele gravíroztatom a neve kezdőbetűjéj. és majd ketten eltörjük:) szerelemzálog ajándék:) ha komoly a kapcsolatotok mindenképp ajánlom. nagyon meg fog hatódni sok sikert
2010. jún. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én 16 éves koromban a legjobban egy doboznak örültem. kinyitottam és mindenféle apró dolog volt benne a páromtól (csoki, plüss (mert azt imádom), bizsu ékszer, és egy képeslap, amit ő csinált és egy gyönyörű verset írt bele. ja és a plüss mackó zsebében egy ezüst karkötő volt benne. de egyik barátnőm pl 17 évesen a pasijától akkoriban kapott egy medált, belevésve a nevével. de szerintem örülnek a fiatal lányok mindenféle ékszernek (bizsu, ezüst, arany), sexi rucinak, órának, hatalmas csokor rózsának, romantikus estének, vacsinak, amit te készítesz, de ez is pénztárca és kapcsolatfüggő. de az is szép lenne, ha egy napos kirándulást szerveznél neki a kedvenc helyeire (hajókázás, séta, ebéd, stb.) és este kapna egy nagy tortát, virággal meg egy kis aprósággal. ez is aranyos és romantikus lehet. a tortán lehetne akár az ő vagy a közös képetek is.
2010. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegye neki egy tehenet. Nalunk az osszes bula imaggya.
2010. jún. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha kislányos a barátnőd,akkor vehetnél neki egy óriási plüssmacit, én abban a korban ilyennek örültem volna a legjobban :) ja meg szál vörösrózsát hozzá, csokit. Mennyit szeretnél költeni a szülinapjára?
2010. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!