Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodtatok mar rajta, hogy sok gyonyoru nonek miert nincs parkapcsolata? Igazan vonzo nokrol beszelunk, tokeletes alak. Stb.

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 08:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok férfi tart attól a nőtől, aki nagyon szép. gondolom fél a visszautasítástól ( legalábbis ezt mondják a pasik).

A másik pedig: attól hogy gyönyörű nem biztos, hogy a természete is az.

2010. máj. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mintha én kérdeztem volna!Mindig azt hallgattam, hogy mennyire szép vagyok és biztos, hogy rengeteg pasim van(volt), közben meg magányos voltam!A haverok szerint TÚL szexi vagyok még akkor is ha a legegyszerűbb ruha van rajtam és ezért nem vesznek komolyan a pasik, vagy a félénkebbek meg sem mernek közeliteni.Most egyedülálló anyuka vagyok 35 évesen és az apuka azért nem akart engem mert szerinte úgyis megcsalnám(!?).Ez hülyeség, tudom, de nem akarom meggyőzni és már mást sem.Talán 40-50évesen megcsúnyulok annyira, hogy bizzanak bennem:)
2010. máj. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nah igen!Ertem az allaspontod es ne haragudj, de erre a sorsra nem akarok jutni...Marmint egyedullallokent tengodni, azert mert...valojaban fogalmam sincs miert. En komolyan nem ertem a ferfiakat. Exem vilag eleteben piszkalt, hogy nem olyan vagyok amilyennek o akar(nem szeretett tiszta sor)aztan valahogy novogettem, fotozasok, sok sport..stb...es egyre feltekenyebb, majd megcsalt valami novel, aki halljak meg nem volt szep. Azota meg folytonmindenki hogy gyonyoru vagy, meg a stb....de valahogy mindenki egy dologra hajt es senkit nem erdekel ki vagyok, csak hogy megkapjon es a legszarabb, sokszor mar egesz gyenge kis morzsakkal is beerem a szeretbol, tobbet uhgysem kapok...
2010. máj. 6. 08:21
 4/13 Andrewka ***** válasza:
100%

"A nők olyanok, mint az almák az almafán. A legjobbak és legszebbek a fa tetején vannak. A legtöbb férfi tudja ezt, de mégsem mászik fel ezekért, sőt, még csak nem is nyújtózkodik a magasabban, de nem a csúcson lévő jókért, mert attól félnek, hogy közben leesnek és megsérülnek.


Ezért mászás és nyújtózás helyett gyakran csak elvesznek egy almát a földről, ami nem olyan jó, viszont könnyű és veszélytelen hozzájutni.


Az almák a fa tetején csak azt látják, hogy nem nyúl értük senki. Ezért azt gondolják, hogy bennük van valami hiba, pedig valójában ők csodálatosak.


Csak várniuk kell a megfelelő férfira, aki elég bátor lesz hozzá, hogy felmásszon a fa csúcsára."


Nem szoktam idézeteket bemásolni, de ez találó ide nagyon.


Megcsaltak, szerintem ezért eleve kicsit bizalmatlan vagy és nem veszed észre a lehetőségeket nem?

Én is ugyanígy jártam. Hosszú kapcsolat volt, aztán a lány megcsalt egy semmiben sem jobb sráccal. Mostmár túl vagyok rajta, de én is azt érzem mint te. Bár én nem tartom magam jóképűnek, hiába állítják jópáran (de ez korábban is így volt, nem a szakítás miatt) úgyhogy én is ott ülök a fa tetején és várok. Persze ez óriási baromság. Mert így tudom h nem lesz úgyse semmi. de majd csak változnak a dolgok.


22/f

2010. máj. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Szep idezet! :) Ezer koszonet!

A megcsalasos story mar letudva..ide s tova masfel eve...azon en mar nagyon tul vagyok....bizalom...sosem tudok bizni az emberekben. Alapvetoen a hiba en tudom hogy bennem van, mert valami magneskent vonzom a hazudozokat...a legrosszabb, hogy szinte az elso pillanatban le is vagom de olyan vonzalmat erzek ami fekezhetetlen. Es engedek, mert ember vagyok es nobol vagyok, es biologia....es akkor jon, hogy konnyu veru vagy ilyesmi....pedig miert is? Evente ketszer erzek ilyen attraction-t es enelkul le sem tudok fekudni senkivel....azt a ket alkalmat meg ilyenkor annyira feltem, hogy az utolso masodpercet is ki akarom elvezni.....gondolom ez is hiba...de nem tudok mit csinalni...

2010. máj. 6. 08:52
 6/13 Andrewka ***** válasza:

Érdekes egy lány lehetsz:)


Mostanában nekem sem éppen problémamentes lányokkal sikerült összeakadnom. Erre csak annyit tudok mondani, hogy türelem. Nyitott szemmel kell járniés majd jön a megfelelő partner, csak észre kell venni.

Ribancozni meg mindig is fognak. Pláne ha csak néha összegabalyodsz egy-egy köztudottan zűrös egyénnel.


Az "Idézetes" :)

2010. máj. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Talán a gyönyörűség és a tökéletes alak nem minden..Lehet amellett borzalmas természet valaki, máris megvan az ok,amiért egyedülálló..
2010. máj. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

sok gyönyörű és szép nőt is simán szívatnak, megcsalnak, aláznak

mert akinek gyönyörű nő kell, annak nem komoly kapcsi kell ránézésre

a gyönyörű nőkkel tehát nem házasságtervező pasik járnak

tisztelet a kivételnek

2010. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Elég hülyék a házasságtervező pasik...a ronda nőket elveszik, de a szép az kellene, mi? Az, hogy ők csalnak, az nem számít, csak az, hogy a nő ne csaljon! Na ez az önzőség!!!!

Attól, hogy szép egy nő, okos is, lehet hűséges is!

Persze ha a férj is az!

2010. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"sok gyönyörű és szép nőt is simán szívatnak, megcsalnak, aláznak"


Már amelyik hagyja! Nem mindegyik esett fejre!

2010. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!