Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalnátok a párotokat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnátok a párotokat, ha hiányzik a házasságból a szex?

Figyelt kérdés
A gyerekek születése óta nem szeretkezünk,nekem nagyon hiányzik.Az okát a párom nem mondja el,hiába próbálom vele megbeszélni.

2018. jún. 10. 14:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
49%
Attól hogy le vagyok pontozva, sok férj, feleség vígan szexel mással is és nem csak a párjával.
2018. jún. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
67%

Nem csalnám meg...9 éve vagyunk együtt lassan 5 éves a gyerekünk...nem mondom, hogy annyit vagyunk együtt, mint az elején...mivel időnk sem úgy van, de ha alkalmunk van rá bepótoljuk...

Nekem pl szülés után kellett egy kis idő, hogy átálljak hogy nem csak anya vagyok, hanem megmaradtam nőnek is...akkor is volt szex csak épp elég unalmas vagy hogy is fogalmazzak, inkább az essünk rajta túl kategória, viszonylag rövid ideig tartott ez az időszak kb 1 év...párom türelmes volt velem, szinte mindennap mondta, hogy így meg úgy kíván, persze nem nagyon hittem neki, mert utáltam magam szülés után...az idő múlásával kezdett olyan lenni, mint régen talán még jobb is...


Ha szed fogamzás gátlót az is csökkentheti a libidót...nem tudom, hogy milyen a kapcsolatotok, de általában a nők akkor nem akarnak együtt lenni a párjukkal, ha már nincsenek vagy nem olyanok az érzései a párja iránt...meghódíthatnád újra és ne csak a szexre koncentrálj...

2018. jún. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
*fogamzásgátlót...bocsi😶
2018. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
19%
Igen,és nem is lenne lelkiismertfurdalásom egy kicsit sem.N
2018. jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
35%
#9: Az undorító és primitív férfigyűlöletedből elég szépen kihagytad azt, hogy nők is pont ugyanúgy félrelépnek rossz szex miatt.
2018. jún. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
16%
Mégis mit kellene csinálni ha nincs szex?Akkor is kitartani mellette?De minek?
2018. jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
56%
Megmondom őszintén, nem tudok elképzelni olyat, hogy ne tudjam felizgatni a férjemet. És olyat sem, hogy ő ne tudna nekem kedvet csinálni a szeretkezéshez. Nekem nagyon furcsa és érthetetlen ez, hogyhogy nem tudják a párok felizgatni egymást. Ahogy azt sem tudom megérteni, miért utasítja el valaki ezt a fajta élvezetet. A megcsalás nem opció, ha ennyire nem működik a házasság, akkor járjuk végig tisztességesen az utat. Válás, ès utána új kapcsolat. Nem kötelező, hogy az anyánál maradjanak a gyerekek. Meg lehet egyezni váltott elhelyezèsben is. Úgy mind a két szülő részs marad a gyerek életének, és mind a két szülő lélegzethez jut, amíg a másiknál van a gyerek.
2018. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
62%

Sohasem! EMBER! Érted e amit kérdezel? A PÁRODAT? Soha! Mert akkor nem a párod, csak a társad, ideig óráig....

De mindenesetre, légy türelmes, biztosan oka van nem is kicsi.

2018. jún. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
19%
Jaaaj nem kell a nőket se félteni ilyen téren nem a csak a pasik a ludasak. A válaszom igen megcsalnám. Ha ugyan ez lenne a helyzef hogy nem hajlandó elmondani mi az oka akkor tudjon rá.
2018. jún. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
A háta mögött nem.Tisztáznám a helyzetet.
2018. jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!