Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm közel fél év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm közel fél év után sem akar lefeküdni velem. Mi ilyenkor a legelőnyösebb teendő?

Figyelt kérdés

Olyan téren nincs baj, hogy kedves, figyelmes, törődő stb. Mindig rám ír reggel, és mindig írunk napközben, este mindig megbeszéljük az aznapi dolgokat stb.

Bár nem mondta ki konkrétan, de nem akar lefeküdni velem. December végén jöttünk össze, és nem volt még szex, úgy voltam vele, hogy akkor egy közös nyaralás alkalmával most nyáron megtörténik. De egyik nyaralós ötletemért sem lelkesedik a felajánlott helyektől függetlenül, mindig húzza valamivel, hogy majd visszatérünk rá, gondolkodik rajta, meg lehet hogy akkor lesz a tanfolyamon neki a gyakorlat, amikor még azt sem mondtam neki, hogy pontosan mikor, melyik hónapban szeretném. Másrészt nem visszatérünk, hanem visszatérek rá, mert mindig csak én hozom fel a témát a nyolcadik alkalom után is. Tehát nincs kimondva, de nem akar velem lefeküdni. Januárban elejtett egy fél mondatot, hogy az exével, bár 200 km-re laktak egymástól, de megtudták oldani, hogy egy hétre is együtt legyenek. Mi 17 km-re lakunk egymástól, de még egy napra nem tudom elcsábítani. Így szex sincs kilátásban. Kb. két hete megkérdeztem (mint aki nem emlékszik a januárban említett 1 hetes együtt lévős mondatára) hogy soha másik korábbi kapcsolatában sem volt nyaralni, vagy több napot együtt tölteni a párjával. Azt mondta, hogy NEM volt. Tehát már egy hazugság is pipa ezen a téren. Értem én, kegyes hazugság, nem akart megbántani, hogy velem nem akar lefeküdni, de nekem meg ez így nem fair. Az meg egyértelmű, hogy azért nem akar eljönni velem sehova egy délutáni kávézós/mozis programokon kívül több napra is, mert nem akar lefeküdni velem.

Önmagában is zavarna, de így még jobban, hogy mással meg elment egy hétre is, arról nem is beszélve, hogy azt is letagadta, amit ő maga mondott korábban.

Alapvetően nagyon félénk lány a múltja miatt, sokan piszkálták, és a kapcsolataiban is megcsalták, mint pl. a 200 km-es emberünk is. De velem 17 km-re tőlem már nem akar eljönni sehova, aki nemhogy meg nem csalná, de mindent megadok neki.

Tehát aranyos, kedves, és félénk lány, csak ezen a téren nem korrekt.

December végén jöttünk össze.


Ti mit tennétek? Hogyan tovább?

Csak normális válaszokat ha lehet!


Ő 23, én 27



2018. jún. 10. 11:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%
hát, le a kalappal haver de komolyan! :D a kitartásodért jár egy rekesz sör!
2018. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt lehet erre válaszolni, mint az esetek döntő többségében: le kell ülni vele és nyugodt körülmények között meg kell beszélni a dolgokat.
2018. jún. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
48%
És azt sikerült már kiderítened, hogy eljárt-e nélküled a fb-on bejelölt programokra, hazudott-e neked?
2018. jún. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
90%

Előtte se feküdt le senkivel? Vagy csak veled nem akar?


Én a helyedben nyíltan rákérdeznék, hogy mi a baj, miért nem akar veled ágyba bújni. Ha csak ködösítene, akkor megmondanám neki, hogy bocsi szivi, de nekem fontos a szex egy kapcsolatban, úgyhogy nem passzolunk egymáshoz.Ne hülyéskedjetek, ezek a legszebb éveitek: nincs gyerek, csak ti ketten vagytok egymásnak.

Én nem terveznék vele hosszútávra. Ha ilyen fiatalon nem kívánja a szexet, akkor mi lesz 20-30 év múlva? Te döntöd el, hogy számodra elég egy tartós kapcsolatban csak a kedvesség vagy ettől azért többre van szükséged.


27/N

2018. jún. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
92%
Hívd el kávézni, és mondd el neki, hogy úgy érzed kerül téged, nem akar veled együtt éjszakázni, nem akar lefeküdni veled. Mondd meg neki, hogy nagyon szereted őt, egyáltalán nem a szex miatt vagy vele, viszont az is része egy párkapcsolatnaK. Ha ezzel kapcsolatban vannak félelmei vagy bármilyen egyéb gondjai, akkor azt mondja el, beszéljétek meg, te vele vagy, segítsz neki, támogatod.
2018. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
61%
Csak azt nem tudom, miért vagytok együtt, ha egyenesen nem tudjátok ezt lekommunikálni. Másrészről egy 23 éves egészséges nőnek naponta kéne 2-3x kívánnia a nemi életet, pfff. Szerintem vsgy valamilyen trauma kíséri a szexualitását, vagy csak nem vagy neki férfi szexuális téren és inkább csak az emocionális életét akarja veled megosztani. Nehogy az álljon a háttérben, hogy másra vágyik, vagy már kezeli is valaki titokban!
2018. jún. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ti nem vagytok kapcsolatban, cdak barátkoztok.
2018. jún. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
94%
Lerantom neked a leplet: ez a csaj szuz, bizalmatlan, fel, es pont ezert csaltak meg a korabbi kapcsolataiban is, es ne aggodj, ez a csaj faszival meg egy szobaban kettesben sem volt, nem hogy egy hetig nyaralgasson.
2018. jún. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem arról van szó hogy nem volt még senkivel sem, akkor teljesen hülyére vesz, ne hagyd magad.

Egyáltalán szeret téged?

Rá kéne kérdezni hogy mit akar, meg mégis mit vár tőled meddig fogsz még várni? Nekem nőként is teljesen érthetetlen ez a viselkedés, félénkség meg korábbi rossz tapasztalatok ide vagy oda!

2018. jún. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
92%

Amit a 3. válaszoló kérdezett azt akartam én is :D

Más programra elment amit bejelölt a facen, nélküled?


Egyébként tényleg nagyon kitartó vagy ez becsülendő.

2018. jún. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!