Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj ha egy pasi fiatalab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha egy pasi fiatalabb egy lánynál?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem divatos, az a baj...
2010. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én 32 vagyok, a párom 27. Ő a férfi :D

Van két kisfiunk is. Nem könnyű elfogadtatni, ez tény, mert az emberek nem ezt szokták meg. Én lesz*rom, hogy mit mondanak, így nem nehéz... Csak azzal kell foglalkozni, hogy a párnak jó legyen.

2010. jún. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az én barátom 8 évvel fiatalabb,minket is meg szoktak nézni

de hát had nézzenek.42N

2010. jún. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem baj!!!! kinek mi jön be, ki kivel boldog, kiben találja meg a szerelmet. nekem konkrétan soha nem jöttek be a fiatalabb pasik, de kinek hogy. van, akinek pont az tetszik. uncsitesóméknál is ez van, ő férfi 31, a felesége 38. tök jól elvannak. úgyhogy semmi baj. max akkor, ha a pasi 15, a csaj meg 25. mert az fura. de egyébként mindenki éljen úgy, ahogyan az jól esik, és ne hallgasson másra. ne azért csináljuk mindent úgy, mert mit szólnak hozzá mások. kit érdekel? a lényeg, hogy mindenki érezze magát jól a bőrében és kész!
2010. jún. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nah jó...nem baj...én 18/L ő 17/L...nem sok..de már 2 éve együtt vaunk...eleinte mindenki cikizett minket, de aztán megszokták :)
2010. jún. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj?Az én párom is fiatalabb 5 évvel és nagyon jól meg vagyunk majdnem 4 éve.Ha boldogok vagytok,akkor ne törődj vele hogy mit mondanak mások...Nekem soha nem fordult meg a fejemben,hogy ez baj lenne...
2010. jún. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azért veszetettem el a páromat, mert adtam más véleményére, mert fiatalabb nálam 1 évvel...mások azt mondták hogy fiatal, éretlen hozzám, én nem így gondoltam, de mégis szakítottam vele. Ez volt életem legrosszabb döntése.
2010. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért mert a pasik félnek hogy mit szólnak hozzá a haverok, a lányok meg attól félnek, hogy pletykálnak majd róluk.
2010. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

énsemtudom mi a baj...


én 94L párom 45F

2010. jún. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szerelembe is már a divatot kell követni?pfff
2010. jún. 16. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!