Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ha én meg teszek neked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha én meg teszek neked valamit mondvan hogy én mennyire szerelmes vagyok beled De hozza teszem hogy masnak is meg tettem de őt nem szerettem Akkor jogosan erezne magat az illető kellemetlenül, becsapva?!

Figyelt kérdés
2018. jún. 12. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen.


Pl spermanyelésről van szó?


Vagy pl egy külföldi jól fizető munkát dobsz a párodért?


Mindkettő becsapás a fenti alany miatt.

2018. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sosem teszem hozzá,hogy másnak is megtettem, miért is kellene erről beszélnem?
2018. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igy van! Ezt nem ertettem én se és ezzel mashoz hasonlított nem igaz?!
2018. jún. 12. 19:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem:

"én meg teszek neked valamit mondvan hogy én mennyire szerelmes vagyok beled "


Amúgy, meg ha elgondolom, mit akasztál kifejezni: jogosan.

2018. jún. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A pasim mondta nekem h meg tettem neked ezt 1x mert annyira szerelmes vagyok beled De az exemnek is meg csinaltam 3-4 szer (de azt mondta őt nem is szerette) Akkor most hol az igazsag??ki akaszto nem de?!
2018. jún. 13. 16:34
 6/6 anonim ***** válasza:
De.
2018. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!