Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor jöttél rá hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jöttél rá hogy szerelmes vagy? Elég volt egyszer látni vagy el kellett egy párszor sétálni az illető felé?

Figyelt kérdés

Ezekből igazából azt szeretném megtudni, hogy mennyi az a minimum, ami elég ahhoz h szerelmes legyen az ember fia/lánya. (Összeütközés az utcán, beszélgetés ismeretlenbe. meg persze időben is.)

Köszi


2009. febr. 20. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Amiket Te írsz szerintem nagyon kevés egy szerelemhez!

Én az első barátomba úgy érzem 8 hónap után lettem igazán szerelmes,amikor ért egy elég durva bántás és kiállt mellettem!

M

2009. febr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 timido ***** válasza:

Szia! Háát. Volt olyan, hogy a kedvessége, meg hogy megbízhattam benne, és így sodródtam az árral, és teljesen fülig beleszerettem. De hiba volt, mert ő semmit nem akart tőlem.... :(

Ez után, rá 3 évre, meg hallottam egy fiút, és vicceset mondott, és nekem nagyon tetszett, és így az egész fiú megtetszett... :))) Vicces eset, de magam sem hittem volna, hogy elég ennyi, hogy felfigyeljek rá. Mostanában mindig őt keresem, de még soha nem beszéltem vele. Persze nem vagyok belé szerelmes, talán ha beszélnék vele, és megismerném közelebbről. :)

Elég sok mód van rá, hogy valaki szerelembe essen.:)

2009. febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én párom a legjobb barátnőm szomszédja volt. Mikor először megpillantottam tudtam, hogy Ő a nagy Ő. Mindenki hülyének nézett, hiszen még nem is beszéltem vele sosem, de én éreztem, hogy Vele akarom leélni az életem. Teljesen megbabonázott, egyszerüen nem tudtam másra gondolni csak Rá. Mindig magam előtt láttam a szemeit, mosolyát és mozdulatait. Szerintem Ő is hasonlóan érezhetett, hiszen az eltelt 8 év minket igazolt. Boldogan és szeretetben élünk egymás mellett mint férj és feleség, valamint teljes egyetértésben neveljük a két lányunkat :-)
2009. febr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16/fiú vagyok és volt egy osztály társam még általános suliból és nála úgy volt hogy 11 évesen lettem belé szerelmes úgy hogy őt már akkor jól ismertem! de igazából úgy lettem belé szerelmes hogy minden fiú belé volt zúgva és néztem hogy mit esznek rajta a fiúk és egyszer csak én is megláttam azt és én is belézúgtam!! de 14 évesen már abszolút nem is érdekelt és most a gimibe van egy csaj akire úgymond "szerelem első látásra" volt, de ezt inkább úgymondanám hogy elsőlátásra maga a tökéletes nő számomra! annyira nem is ismerem de külsőleg meg mindenhogy maga a tökéletes nő!
2009. febr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem fél évig udvaroltak, amikor rájöttem, hogy most halálosan szerelmes vagyok... :D
2009. febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi osszeutkoztunk az utcán, de tényleg. A páromnak az a pár perc beszélgetés elég lehetett, mert egy hónappal késobb egy kozos ismerosunkon keresztul megkeresett (nem cseréltunk számot). nekem tobb kellett az elso kellemes csevejnél, találkozgattunk, és kb. három hét után tudtam biztosan.
2009. febr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. febr. 21. 11:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Már az első msn-en történő beszélgetésünk során beleszerettem. Utána sokmindent elrontottam, de a szeretetemen ez semmit sem változtatott. Mindent megtennék, megteszek érte, csak hogy újra boldogok legyünk.
2009. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!