Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szerintetek? Vérig sértett, és azóta nem is beszéltem vele! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. A barátommal, és 3 haverjával elmentünk egy hétre a balcsira.Igazából nem nagyon éreztem jól magam, mert a haverjai mindig csajoztak, és keverték bele a barátomat.Amúgy ő 22 éves. A tőlünk nem messze lévő hotelban szállt meg 4 csaj, velük voltunk a strandon, meg együtt mászkáltunk mindannyian. A strandon töltött idők jól elmentek így. Aztán az esti sétálnál, fürdéseknél kezdett zavarni az egyik csaj, de nagyon. Nem is zavarta hogy ott vagyok, folyamatosan a barátom társaságát kereste. Majd utolsó előtti napon reggel, arra keltünk, hogy szakadt az eső. Kérdeztem a barátomat, hogy mit csináljunk akkor ma, mert ugye a strand kilőve. Mondtam elmegyek zuhanyozni addig kitalálom. Mondtam neki, akkor menjünk át kicsit Hévízre körülnézni itt-ott, addig is megy az idő. Addigra meg benyögte, hogy most szóltak nekik a csajok, hogy menjenek esős fürdésre, mert annál nincs jobb. Igazából vártam hogy mondja, miután mondtam neki hogy át akarok menni, hogy akkor menjünk, ehelyett inkább a haverjait választotta. Én meg fogtam magam és átmentem egyedül vissza. Amikor észhez tért, egész végig hívogatott.Kérdezte mikor érek vissza. Kijött elém kocsival a buszmegbe, de nem szálltam be. Amikor meg meg akarta beszélni, én voltam a hibás, hogy mert nem tartottam velük.Persze ha valami normális ötlettel állnak elő, nem ilyen szakadó esőben lévő fürdőzés a balatonban, kb 17 fokban, akkor még mentem is volna. Onnantól kezdve nem tárgyaltam vele, ő meg kereste hogyan engesztelhetne ki. Aztán amikor mondta egyik haverja, hogy azzal a lánnyal volt végig, akire én féltékeny voltam, és el is tüntek egy órácskára, még inkább elegem lett, és lementem a hotel elé. Lejött, aztán megmagyarázta a dolgokat, de valahogy nem tudok neki hinni.Szerintetek mit csináljak? Amúgy 2 éve vagyunk együtt. Előre is köszi!
2010. jún. 16. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
hűha.
2010. jún. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Á, köszi, de ez sajna nem segít rajtam, nem tudom megfogadni!:( :)
2010. jún. 16. 15:17
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem egyeztessetek időpontot, öljetek le kettesben, és beszéljétek meg. Ha nem bírjátok megbeszélni jobb ha ráhagyod. Kár lenne egy 2 éves kapcsolatért:( sajnálom:( sok sikert nektek

ha lesz fejlemény írd le kérlek szia!

2010. jún. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele. lehet csak lightos flört volt, szégyelje magát. ha meg ennyi sem történt kár emiatt vitázni. lehet a haverok huzták hogy papucs ha nem jön.
2010. jún. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Milyen dolgokat magyarazott meg? azt h miert a masik lanyt valasztotta helyeted, meg a baratait? megertem h nem tudsz neki hinni.
2010. jún. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha lájtos flört is volt, ugyan miért, ha én ott vagyok vele?Ha nélkülem ment volna el,akkor még belefér, de együtt voltunk. Ha velem lett volna, nem kellett volna teszem azt mással flörtölnie. Persze majd beszélünk, de az sem jött ki jól, hogy egyből engem hibáztatott. Köszi a válaszokat!
2010. jún. 16. 15:29
 7/9 anonim ***** válasza:

pedig esőben én is fürödtem már a balcsiban:D jó móka =D

am sztem bocsáss meg neki. legalábbis akkor ha látod rajta h erölködik és szeret téged. egyszer hibázott, lehet tanult belőle.

2010. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt az egy órácskás eltűnést magyarázta meg. Akkor pont. Azt mondta csak elkisérte a lányt a közeli kisboltba. De az még lajhár tempóban is 3 perc a strandtól. Sehogy se egy óra.
2010. jún. 16. 15:31
 9/9 anonim ***** válasza:

most ne haragudj meg, de en nem lennek a helyedben. ha ezt csinalta volna velem a baratom a kozos nyaralaskor, nem hiszem, hogy meg egyutt lennek vele. ha megis, soha nem tudnam elfelejteni, mit tett akkor- mert barki barmit mond, fura ez az egy oras eltunes a csajszival. azon akadtam ki a legjobban, h a jelenletedben viselkedett igy. ha mondjuk csak a sracokkal ment volna balcsira, lehet meg sem tudod. de hogy elotted igy viselkedett, es inkabb a haverokat es a negy csajt valasztotta...ne haragudj, de egyaltalan nincs jo velemenyem a baratodrol...sajnalom.

ha vele akarsz maradni, remelem, te megbocsatobb es elnezobb vagy, mint en. sok sikert.


23L

2010. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!