Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » én egy 17 éves csaj vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én egy 17 éves csaj vagyok és nagyon tetszik egy 28 éves srác beszéltem is már vele szerintetek elítélnének minket ha mi járnánk?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 19:15
 1/5 Victoria Winchester ***** válasza:
100%
Ha szereted, és ő is téged, más véleménye ne érdekeljen. Én 16 vagyok és a pasim 27 éves, és nem érdekel mások véleménye!!! Csak magatokkal törődj!! :)
2011. aug. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan tipusú a srác és bejöttök egymásnak, akkor kezdjetek bele! Mosz páran azzal jönnek majd, hogy te még gyerek vagy, ő meg már családot szeretne. Erről annyit, hogy egyetlen normális férfi sem várja el egy 17 éves lánytól, hogy szüljön neki, ha pedig már utánpótlást akar, akkor egy idősebb lányt keres.

Ha ő is benne van és te is, akkor mindent bele és ne törődjetek más véleményével!

2011. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. aug. 16. 19:20
 4/5 Ariadne13 ***** válasza:
az a baj, hogy ilyen korban a legtöbb pasi szívesen alapítana már családot. ez lesz az, ami esetleg közétek állhat. de ha szereted, akkor hajrá
2011. aug. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát még magam sem tudom mit csináljak sajna de nagyon szeretnék vele együtt lenni
2011. aug. 17. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!