Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzem magam boldognak, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem magam boldognak, de miért nem merek (tudok) váltani?

Figyelt kérdés
Leírom az egész történetünket,hogy érthető legyen:Most 38f vagyok a feleségem 33n. Boldogtalan gyermekkorom volt,apám alkoholista volt anyám meg túlzottan leszabályozott mindenben de keveset foglalkozott velem. Minél előbb menekülni akartam a szülői házból. A feleségemnek is voltak gondjai: Ők mélyszegénységben éltek és ő is menekülni akart otthonról minél előbb. 15 éve vagyunk együtt 13 éve együtt is lakunk külön. Eleinte nehéz volt de miután mindketten dolgozunk így átlagos körülmények között élünk. A párom rá 2 évre megcsalt és ott akart hagyni. Bennem 1 világ omlott össze. Végül együt tmaradtunk,de utána nem éreztem már azt a kölcsönös bizalmat. Eltelt 5 év utána nekem volt egy félrelépésem(az egyik kolléganőmmel jöttem össze titokba 2 évig,szerelmesek is voltunk egymásba csak kiderült róla hogy egy könnyűvérű nő inkább otthagytam) a feleségem nem tudta meg. Megint eltelt 2 év megcsalások nélkül. Hiányzik az a szerelem amit a szeretőm adott,de valahogy nem vagyok képes otthagyni a feleségemet(sajnálnám is meg félek az újtól). Már a gyermekvállalással kellene foglalkozni ennyi idősen de bizonytalan vagyok.(nagyon sok nőt ismerek de igen kevés akit potenciális partnerjelöltnek(feleségnek,anyának) el tudnák képzelni,van ilyen de ők házasok. Véleményeket,tanácsokat várok. Köszönöm.
2018. jún. 14. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát mert félsz vagy gyáva vagy hozzá.

én a helyedben otthagynám az asszonyt. úgy is ott fogod. csak majd akkor ha már megjött a gyerek. így vele is csak kitolsz. ott lesz majd 36 évesen egy gyerekkel.

2018. jún. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyereket semmi esetre ne vállaljatok, és addig válj el, amíg nem csúszik be véletlenül. 15 éve vagytok kettesben, egyik válság a másik után: egy gyerek érkezése garantáltan szétverné ezt a bizonytalan házasságot.

Így meg csak pazaroljátok egymás idejét, és te se leszel fiatalabb. 38 évesen túl vagy a legjobb éveiden. A feleséged pedig még pont beleférne, hogy találjon új párt és gyereket vállaljon.

2018. jún. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretitek már egymást, csak sodródtok. Döntést hozni és lépni tényleg kiszámíthatatlan és rémisztő, de ha nem vagy jelen a saját életedben, csak történnek veled a dolgok, az olyan mintha már meg is haltál volna, élőhalott lennél... Inkább pár veszélyes lépés, amitől esetleg rosszabb lesz, mint a zombi lét mikor semmi nem változik, csak vegetálsz.
2018. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
LÉgy tökös és állj bele a változásba, miért akarod szivatni megad egy rossz kapcsolatban?
2018. jún. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy 10 éves kapcsolat utolsó két évében voltam házasságban, amikor már a gyermekvállalás volt a téma, de az egész szituáció egyre rosszabb lett köztünk és bizony, másfél év házasság után inkább elváltam... Szerintem Legyél te is bátor.
2018. jún. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!