Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan fura érzésem van, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fura érzésem van, mert a barátnőm egy melltartós képet tett ki magáról msn képre, vagyis nem teljesen melltartós de szét van gombolva kicsit és én féltékeny lehetek azért?

Figyelt kérdés
Olyan rossz érzés, hogy ez kint van.
2008. okt. 31. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kérd meg hogy cserélje le, ha téged zavar.
2008. okt. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Kérde meg, hogy cserélje le. Szerintem nem fog megharagudni érte, ha meg igen, nem gondol Rád úgy igazán...
2008. okt. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha megnézed, rengeteg olyan képet láthatsz mindenféle közösségi oldalakon, ahol a lányok egy szál semmiben fényképezgetik magukat. szerintem ez legtöbbször csak egy kis magamutogatás azért, hogy kapjanak egy pár "jaaaj, de céép vaaagy!" jellegű üzenetet. de ha téged zavar, amit én baromira megértek, akkor mond meg neki...lehet, hogy egy pár év múlva hálás lesz, hogy nem hagytad hogy mindenki az ő dekoltázsát ragassza ki a falára:) ...hogy féltékeny lehetsz-e? szerintem nincs rá okod, ha amúgy tudod, hogy csak a tiéd a lány, de ha szarul esik, hát az jogos...
2008. okt. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szólj neki.Én rohadtul nem örülnék neki,ha a pasim meztelen képeket mutogatni,jó persze,nem meztelen,de ez mindegy, szerintem van oka,amiért kirakta..A lényeg,hogy szedesd le vele,mert nem nagyon kéne.Szerintem elég,ha Te látod melltartóban,nem kell másoknak is.:)
2008. okt. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátomnak is meztelen felsőtestes képe van kint még myvipen is,sztem bezélj vele!! S kérd meg.....hátha ő leszedi! :) De az is lehet neked rakta ki nem? Hogy örülj h reagálj rá s lehet várja mit szólsz hozzá!! Lehetsz féltékeny de sztem nem kéne...de ha nahgyon zavar beszéljétek meg! :9
2008. okt. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
90%
Nem kell féltékenynek lenned, csatlakozom ahoz hogy a lányok fényképezgetik magukat minden hogy.
2008. okt. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én is azt mondom ha téged zavar szolj neki, ha télleg jó barátnőd akkor megfogja érteni.
2008. okt. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom mennyire komoly a kapcsolatotok, de egy komoly kapcsolatban ilyen nem fordulhat elő. Ha nem kapja meg a kellő odafigyelést, törődést, imádatot, elismerést, meg az ilyeneket tőled, akkor valamelyikőtökkel baj van.

Olyan nő, aki kidobja a csöcseit a kirakatba csak egy éjszakára jöhet szóba nálam, komolyabb kapcsolatra nem. Gondolom férfi életedben te is többtízezer nőt vetkőztettél le és ki tudja még micsináltál velük gondolatban, most képzeld el, hogy más férfiak micsinálnak a barátnőddel gondolatban és gondolj bele, hogy a barátnőd ezt élvezi, bóknak veszi, már-már határos a megcsalással.

2008. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!