Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszéljem le a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem le a barátnőmet arról, hogy facebookra melltartós és bugyis képeket rakjon ki?

Figyelt kérdés

Én 21 éves vagyok, a kedvesem 16. A kapcsolatunk elég friss (4 hetes). Nagyon kedves lány, megértő őszinte, de egyetlen "probléma" van vele. A facebookon van egy úgynevezett "szexi avagy én" albuma ami tele van fehérnemüs képekkel vagy hogy az ágyba pucérkodik és takaróval eltakarja amit kell. Ami még rosszabb hogy ilyen 50-60 lájk és kommment van csak fiúktól hogy " jajj de szép vagy drága" és stb. Engem pedig a féltékenység az örületbe kerget ezeket csak nekem szabadna látnom vagy tévedek? Mikor megkértem hogy törölje az albumot azt mondta hogy ő szexuálisan túlfütött és ennyi ..

2. hét után lefeküdtünk én próbáltam neki bizonyítani hogy szeretem és akár 6 hónapot is várnák az együttlétre mert ugye még elég fiatal.. Mire közölte velem hogy ne nyápickodjak ő már 12 évesen elvesztette. Utána még nekem volt ciki hogy én 18 éves koromig vártam.

Nem ribanc meg semmi ilyen egy csinos lány csak erről a furcsa szokásáról kellene leszoktatni.. de hogyan??


Köszi a segítéget!


2011. ápr. 30. 22:48
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem hajlandó leszedni, nem tudsz mit csinálni. Ne is várd el, látszik, hogy egy ordas... Már bocsi:)
2011. ápr. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 napietus ***** válasza:
88%
szerintem ez a lány tök hülye, már bocs. ez nem féltékenység kérdése, de aki ennyit nem fog fel, hát...meg nem ribi, á dehogy, csak már hatodikos korában megdugták, Veled is 2 hét után lefeküdt...ne legyél már naiv...
2011. ápr. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
0%
Ha ezt karja csinálni, akkor semmit nem tehetsz. Ne legyél féltékeny, mert a végén még elhagy.
2011. ápr. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
56%
Adj egy neveeet:D:D Kiverném rá.
2011. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem ribanc? Kicsit elfogult vagy. :D
2011. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Tyler913 ***** válasza:
100%

Mar ne sertodj meg,de ezek utan igenis r.bancnak tunik.Amugy szerintem azok a csajok,akik a facebook-ra ilyen kepeket posztolnak,altalaban kuszkodnek valamilyen komplexussal,amit igy akarnak kompenzalni.Jo erzes nekik nezegetni,hogyan veri a nyalat (es mast) rajuk a sok kommentelo.

Nem akarok bunko lenni,de szerintem ne tervezz vele tul hosszu tavra.

Addig is,megprobalhatnad elmagyarazni,miert nem jo,ha egy no ilyen szinten kozszemlere teszi magat,es hogy mit gondolnak rola ezek a ferfiak.

2011. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 napietus ***** válasza:
84%
ma 22:51-es, szerintem nagyobb szívességet nem is tehetne a kérdezőnek...
2011. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem élvezi, hogy mutogatja magàt és làjkoljàk és téged meg hülyit, hàt nem tudom, hogy megérdemel-e téged......
2011. ápr. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

22:52 Álmodj csak!


Alappvetően egy rendes csaj és segíteni szeretnék rajta a kissebségi komplexusra én is gondoltam..hogy taláán.. de nagyon csinos lány úgy hogy nem is értem miért lenne rá oka. Ha még is ez lenne hogyan tudnék neki segíteni?

2011. ápr. 30. 22:58
 10/34 A kérdező kommentje:
Szeretné a mellét megcsináltatni amit nem értek... 160 centi 50 kg és 75/D - s melltartót simán kitölti de igazából 75/ E -t hord amit még szivaccsal pótól..ez lehet a komplexus miatt? ezek a lányok máshogy látják magukat mint mi?
2011. ápr. 30. 23:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!