Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem "gáz", hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem "gáz", hogy manapság minden párkapcsolati problémára azt írják megoldásként, hogy "Dobd ki! ", mintha valami tárgy lenne a másik?

Figyelt kérdés

2018. jún. 18. 13:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

Én olyan kérdéseknél szoktam több ilyen választ látni, esetleg én írok ilyen választ, amelyikeknél:

- bántalmazza egyik fél a másikat

- nyilvánvaló a megcsalás (itt akár a megcsaló, akár a megcsalt fél a kérdező, szerintem a szakítás a legjobb döntés)

- ha már csak vegetálnak valami langyosf0sban, amire már csak rámondják, hogy "kapcsolat"

Ezeknek a "kapcsolatoknak" semmi értelme, és ha akartak volna tenni érte, akkor feltételezem, hogy nem tartanának ott, ahol. Szóval mi értelme tovább húzni egymás idejét?

2018. jún. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
Én a hézagtöltő kapcsolatoknál irom ezt,azokért nem kár..
2018. jún. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%
Na ismerek én olyan embert, aki a GYIK-en mindenkinek ezt írja megoldásként, közben elmondása szerint addig szemétkedik a nővel, hogy az megunja, mert nehogy, már neki kelljen kimondani a kellemetlent...
2018. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

Volt már ilyen kérdés, és nem továbbra sem ilyen egyértelmű a kép.

Csak akkor adok ilyen tanácsot, ha tényleg csak az a megoldás, ha olyan a probléma, hogy nem lehet másképp, ha annyira nem illik össze a két fél, hogy nem is fognak tudni összecsiszolódni, illetve ha nem törekednek a megoldásra mindketten, csak az egyik, vagy egyik sem, csak nyafognak, hogy rossz. Megoldani csak azt lehet, amit mindkét fél meg akar oldani.

2018. jún. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%

Például?

Nekem most csak olyan "dobdki" példák jutnak eszembe, amikor kérdező valami olyasmiről panaszkodott, hogy hosszabb ideje fenn áll egy problémája a társával, és próbált is beszélni vele, de semmi sem változott.

Meg láttam már olyat is itt, hogy egy nő mondta, hogy felpofozta a párja, és ilyenkor mi van, és jött vagy 3 válasz, hogy ha csak egyszeri eset volt, akkor kár nagy feneket keríteni a dolognak, egy negyedik meg odaírta, hogy őt is megpofozták már egyszer, aztán azóta nem történt semmi, szóval hülyeség egy ilyen miatt eldobni egy kapcsolatot.

A kisebb csip-csup ügyekben viszont a "próbáltál már vele beszélni? a párod nem fog egyedül rájönni, hogy neked bajod van,szóval keressetek együtt megoldást" szokott lenni a sláger válasz.

A "dobd ki" egy remek tanács, nem értem, hogy miért jön időről időre valaki, aki nehezményezi. Nem kell foggal-körömmel kapaszkodni egy rossz kapcsolatba, hiszen már most is az van, hogy a felek össze-vissza csalják egymást, aztán megy a megbocsátás, és mindketten ebben a sz@rban dagonyáznak évekig, amíg már tényleg nem tudják elviselni egymást.

2018. jún. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%
Én ezt akkor javaslom ha , már nem szeretik egymást, vagy felesleges megoldani mert úgy is csak szenvedés kínlódás lenne továbbra is.
2018. jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
60%

Én csak akkor írm azt, mikor a kérdező megírja, hogy

- x ieje próbálkozik/nak javítani, nem megy, ugyanúgy szar minden

- agresszív a párja

- hisztis

- üti (léyegtelen, ki kicsoda a sztoriban)

...

szóval nem egy "megette a sütimet"-jellegű és horderejű problémára.

2018. jún. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Tegyuk hozza h ez a gyakori kozonsege ahol az atlageletkor 30 alatt van magyarul fogalmuk sincs a tobb 10-20 eves egyutelesekrol, a hazassag komplexitasarol, ezen az oldalon a megcsalas a legnagyobb bun es pont ezen okokert en spec rohogni jarok ide sok massal egyetemben.


Szoval az itteni valaszadok nem relevansak egy ilyen kerdes abszolvalsaban, ok mindig mindenkit azonnal kidobnananak.

2018. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem mindenre, de az ide irogatoknal altalaban kardinalis problemak vannak (tiszteletlenseg, szex hianya, eltero vermerseklet, stb) amiknel nem eleg az az indok (amelyet elvakult nok eloszeretettel bedobnak) , hogy "mert szeretem". Nem rugom le az agyrol es szakitok vele, mert idegesit, hogy szereti a kaposztas tesztat, en meg nem, mert szeretem. Oke. De nem fogom elturni, hogy mas nokkel cseteljen, engem megalazzon, csak azert "mert szeretem".

Mint ahogy Samantha Jones mondta a Szex es New Yorkban: "Szeretlek. De magamat jobban."

2018. jún. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!