Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérem írjatok véleményt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérem írjatok véleményt tapasztalatot? (többi lent)

Figyelt kérdés
26/F vagyok, 18 éves korom óta volt egy barátnőm, akivel úgy éreztük az igazik vagyunk egymásnak. Szakítottunk azonban két hónapja, mert összeköltöztünk és igaziból elromlott a kapcsolatunk, konkrétan annyi történt hogy nem foglalkoztam vele már úgy, nem szerettem igazán. A szakítástól is csak pár hétig voltam kész, kb 4 hét után úgy éreztem túl is vagyok rajta. Azt hittem sose találok senkit akit úgy fogok szeretni, mint Őt amikor még igazán szerettem, és leginkább csak ettől félem. Most megismertem egy 18 éves lányt, aki miatt úgy érzem nem az exem volt az igazi számomra, és a 8 év korkülönbség ellenére, teljes mértékben egymásra találtunk, pedig nem egy gyerekes 26 éves vagyok, egyedül élek, dolgozok és vállalkozásom is van, nem bulizok stb. A csajszi saját bevallása szerint kiélte magát, és sokkal érettebb, mint a mai 18évesek, és csak engem akar, nagyon komolyan gondol, odáig van értem mint én érte. Ja és neki is van pénze, ezt tisztázzuk előre. Mégis minden ismerősöm az új lány ellen van, és az exem is vissza akar szerezni, de úgy érzem beleszerettem ebbe a lányba. kezd k*rvára idegesíteni a dolog, úgy érzem mindenki ellenünk van, értem én hogy féltenek, de szerintem el tudom dönteni kit szeretek és kivel lennék boldog. Vajon ez tényleg csak fellángolás és az exem az igazi mégiscsak? Voltatok már hasonló szituációban? kérem azokat akik voltak hasonló helyzetben írják le a tapasztalataikat. Aki még nem volt írjon véleményt. Bocs, hogy hosszú voltam, köszönöm előre is a válaszokat.
2010. jún. 16. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, h csak a pénzedre hajt az "új" lány? -.-
2010. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.! Ja és neki is van pénze, ezt tisztázzuk előre.

:D

2010. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bízz a megérzéseidben. De azért hallgasd meg a barátaidat is. Lehet hogy elvette az eszed az új kapcsolat varázsa, és mégiscsak ők látnak reálisan. Tartsd nyitva a szemed.


Drukkolok, hogy ő legyen az igazi, és minden rendben legyen.


L/24

2010. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hááát figyu szerintem ha bízol a csajban tartsd meg és légy boldog vele. De valahogy én nem tudnék egy 18 éves csajsziba megbízni. Ők azért még könnyen váltanak. Aztán a végén meg majd minden ismerősöd vigyorog rajtad, hogy kellett neked a friss husi...
2010. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!