Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen ellaposodott a kapcsolatunk, mivel tudnám kicsit feldobni?

Figyelt kérdés
Van valami ötletetek? Illetve hogyan kéne viselkednem, hogy észrevegye, hogy nem lehet biztos abban, hogy én mindig leszek neki?
2018. jún. 20. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
15%

A sok őszinte és nyílt kommunikáció csodákra képes. Próbáld ki.


"hogy észrevegye, hogy nem lehet biztos abban, hogy én mindig leszek neki?"

Ez mégis mit jelentsen? Persze, egyszer mindenki meghal, de gondolom nem a halálra éretted ezt.

2018. jún. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Illetve hogyan kéne viselkednem, hogy észrevegye, hogy nem lehet biztos abban, hogy én mindig leszek neki?"

Ilyen játszmázást észre vennék, azt hiszem, gyorsan el illana a szerelem.

2018. jún. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak én értem mire gondolt a kérdező? :D


Sokan természetesnek veszik, hogy ott a párjuk és nem kell semmit tenni a kapcsolatért. Erre utat a kérdező is, hogy elvannak a langyos vízben, ez a másik félnek elég, neki meg nem.


Próbálj programokat felhozni, esetleg a szexben újítani. Vigyél színt a mindennapokba. És persze beszéljétek ezt át!

2018. jún. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, az utolsó mondatod azért nem hangzik valami túl fényesen a kapcsolatot illetően... De amúgy fantázia kérdése, új helyszínek, pózok, új programok, ésmeg kell beszélni, hogy kit mi izgat fel, milyen titkos vágya van esetleg...
2018. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!