Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az nem gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nem gáz, ha köztem és a barátom között 3 év kor külömbség van?

Figyelt kérdés
én 15 vagyok, ő 18...én valahogy olyan fura még nekem, h ő felnőtt én meg még gyerek vagyok hozzá képest, ha valaki meghallja, h mennyi idős. De igazából a koromhoz képest túl érett vagyok, ő meg egy nagy gyerek még.
2010. jún. 16. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem 18 évesen inkább a nállam idősebb csajok jönnek be. nem tom egy 18 éves fiúnak mi jön be egy 15éves lányon, ezt ne vedd sértésnek biztos szép lány vagy, de sztem 15éves lányhoz nem illik egy 18 éves fiú.
2010. jún. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem a 3év korkülönbség a probléma és nem is az h ezt mások furcsállják,a gond ott kezdődik h megfordul a fejedbe ez a kérdés. :)
2010. jún. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pedig egész gyakori az ilyen. Valszeg azért jött ez ki, mert magához képest még fiatal, ez még simán működhet, ne aggódj. Légy büszke inkább ;)
2010. jún. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt az első barátom. Én 16 voltam, ő 19. Nagynak hittem magam, pedig elég naiv voltam. Imponált, hogy egy jó képű, 3 évvel idősebb srác udvarol nekem. Elhívott moziba, ide-oda. Tudtam, hogy járunk, de így visszagondolva mégis fura érzés. Mintha nem is lett volna a barátom. Mire kezdtem egyre jobban belehabarodni, szakított. Mert én még tapasztalatlan voltam. Nagyon rossz érzés volt, el is sírtam magam (szórakozóhelyen voltunk) Pedig nem is szerettem igazán. Inkább az volt a rossz, hogy dobott. Majd vissza akart kapni rá 1 hónapra, sőt most 2 év elteltével is bepróbálkozott. De azóta nekem egy 2éves kapcsolatom van. Nem bántam meg:)

18/l

2010. jún. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem gáz. Ó, hányszor hallottam már ezt a túlérett szöveget, és hányszor láttam megdőlni... Mit akarhat egy 18 éves srác egy 15 éves lánytól? Ezen gondolkozz el, és szerintem nézz körül a korosztályodban, vagy várj egy kicsit még...
2010. jún. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm!

főleg az utolsónak!!! nagyon kedves a pozitív válasz!

Ő nekem azt mondja, h mindennél jobban szeret, és ez annyira jó, mert az előző barátom velem egyidős volt, és vele azt éreztem, h nem becsül, nincs meg benne az, h egy nőt tisztelni kell. De ő tisztában van az értékeimmel, és ez annyira jó.

2010. jún. 17. 00:09
 7/9 A kérdező kommentje:
mármint: 00:02
2010. jún. 17. 00:10
 8/9 anonim válasza:

Attól még h 18, nem biztos h felnőtt is.

(Ismerek olyan srácot aki már 24, de még mindig gyerekesen viselkedik, és olyan is akar maradni.)

Mivel a lányok hamarabb érnek lehet h most pont egy szinten vagytok "agyilag":D És 3 év az szerintem bőven belefér, talán még kell is.

2010. jún. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Saját tapasztalatból írom, hogy szerintem nem sok.Én is 15 vagyok,barátom 18,de nagyon jól megvagyunk.Szeretjük egymást teljes szívünkből.Bárki mondhatja,hogy barátom csak kihasznál/ki akar használni,de ez biztos,hogy nem így van.7 hónapja vagyunk együtt,és ezalatt sok olyan dolog ért minket,amik miatt szakíthatott volna velem,sőt,a legtöbb pasi már otthagyott volna,de ő mellettem maradt,és támogatott nehéz helyzetekben is.

Előző barátom velem egykorú volt,de nem vett komolyan,és hazudozott.


15/L

2010. jún. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!