Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja a barátomat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a barátomat ha iszok, hogy állítsam le?

Figyelt kérdés

Ő egyáltalán nem iszik alkoholt, egy üveg sörtől rosszul van, én viszont ha bulizunk, akkor annak megadom a módját. Őt ez nagyon zavarja, és már egy pohár után mondja, hogy elég volt, ne igyak többet. Egyrészt nagyon idegesítő, mert nem vagyok már gyerek, el tudom dönteni mikor elég, másrészt ő így nem is tudja jól érezni magát, hogy folyton engem figyel mennyit iszom. Ezért már lassan utálok vele elmenni bárhova, mert mint egy felügyelő úgy viselkedik. Mit tegyek?

22L


2018. jún. 23. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Én se iszok már jó ideje, attól még nagyon jól érzem magam mindenféle társaságban.

De nem jutna eszembe a páromat cseszegetni e miatt, bár volt már, hogy aggódtam kicsit.

De fölöslegesen, szóval nem érzem dolgomnak, hogy szabályozni próbáljam ebben, vagy bármi másban.

Mondd meg neki szépen, hogy egy buliban annyi érdekesség van rajtad kívül... vagy ne vidd magaddal.

2018. jún. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%

No, két dolog.

1, 22 évesen még gyerek vagy.

2, ha ennyire más a temperamentumotok, ez nem fog működni hosszú távon. Csak megfojtjátok egymást.

2018. jún. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%

Lehet, te meg hülyén viselkedsz ittasan, azért szól. Talán át kéne gondolod, hogy miért kér erre vagy legalább megkérdezni, hogy ez az oka vagy azt akarja, hasonlít rá.

31/f

2018. jún. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Iszákos nő kéne a francnak.
2018. jún. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%

Nagyon sokan azt mondják, hogy ő bezzeg tudja, hogy hol a határ, aztán soha nem emlékszik semmire, és mindig részeg.

Te választottál egy olyan pasit, aki nem iszik alkoholt és így viselkedik veled.

Én soha nem jönnék össze olyan emberrel, aki szereti az alkoholt és nem tud nélküle szórakozni. (a dohányzás is kizáró tényező nálam)


Lehet, hogy még azért is zavarja, mert látja, hogy hogyan viselkedsz ittas állapotban, amire te lehet, hogy nem emlékszel. Én az ő helyében felvenném videóra, hogy milyen vagy, és szembesítenélek azzal vele.


Szakítsatok, mert nincs kompromisszum és nem is illetek össze.

2018. jún. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%

Leállítani nem tudod, mert ő tud kulúrált, intelligens módon szórakozni, te meg gyerek vagy még.

Engedd el, hadd találjon normáis lányt. Rettentő undorító egy iszákos "nő", inkább kislány.

2018. jún. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Hányj bele az ölébe. Akkor bosszúsan hazamegy, te pedig kedvedre vedelhetsz tovább.
2018. jún. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Megadod a módját = részegre iszod magad... vagy legalábbis NAGYON spiccesre.


Pasinál is gáz, nőnél is, tök megértem, hogy a töke kivan a helyzettel.

2018. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Ejtsd a pasit. Fiatal vagy élned kell még.
2018. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szánalmasak a válaszok a #9-esen kívűl.

Nem, nem vagyok alkoholista, sőt, utálom az alkeszokat (okkal.)

De buliban igenis iszom, és ha valaki neki állna pampogni, biztos megmondanám a véleményem.

Gyerek valaki azért, mert nem marad csontszáraz egy BULIBAN?

Én kb 3 éve ba$ztam be utoljára, tudok mértéket tartani, de nem tűrném, hogy más korlátozzon.

Miért lenne bűn, meg undorító, ha valaki nem antialkoholista?

2018. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!