Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fodrászként nem tudok dolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fodrászként nem tudok dolgozni, mert zavarja a barátomat a sok srác alany?

Figyelt kérdés

Nagyon sok embert ismerek a munkából adódoan és sokukkal tartom a kapcsolatot valakik rendszeresen járnak hozzám. Rengeteg telefonszám elvan mentve a telefonomba. Van egy külön kis könyvem is ahova ezeket jegyzetelem plussz az időpontokat. Én csak férfiak haját vágom most. Előtte másfél évig nők és férfiak haját is vágtam. Aztán miután elköltöztem a szüleimtől az új melóhelyemen csak férfiak haját vágom. A barátomat meg ez kezdte el zavarni. Hogy nekem túl sok a férfi ismerősöm és biztos azért járnak hozzám sokszor, mert..ah hagyjuk is. Nagyon idegesít amit csinál. 6 hónapja dolgozom itt. És kb 2 hónapja cirkuszol a barátom. De olyan szinten, hogy volt amikor bejött a munkahelyemre megnézni. Vagyis csak 'beugrott' megnézni. A kis könyvemet meg a naptáramat folyton lesi. És nem is zavartattja magát. Ha szólok,hogy ne kutakodjon akkor meg azthiszi,hogy titkolok valamit. Mit csináljak,hogy jó legyen neki? Nagyon idegesítő meg gyerekes. Közben meg majdnem 8 évvel idősebb nálam. Mintha lassan az anyja lennék. Nekem kell megmondanom hogy viselkedjen.

Vagy szerintetek velem van a baj?


2018. jún. 16. 18:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Azonnal hagyd el... lesz ez rosszabb is, nemsokára majd meg is üt, mert "tuti dug téged valaki".


Értelmes ember nem akad fenn, hogy a párja ellenkező neműekkel is dolgozik!

2018. jún. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Boldog kapcsolat lehet ez is,most a munkád zavarja holnap azt h tisztálkodsz,szépen oltözöl,ne várd meg mig én azt h lerug a lépcson mert nem tetszett a ruhám szine,mert biztos kacérkodni akarok csak benne,közbe ő vette a rongyot h azt vegyem fel.. Hagyjuk. Meneküülj még az elején,mert még a családodat is elmarja..
2018. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hülye a palid.
2018. jún. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nagyon eltávolodtam tőle. Most már nem örülök neki amikor találkozunk a nap végén. Hanem.." na kezdődik". Mert mindig mond valamit vagy hülyeségeket kérdez. Nem ilyen volt régen!! Megváltozott.
2018. jún. 16. 18:40
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy féltékenykedő barom. Adj neki ultimátumot, vagy hagyd el.
2018. jún. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Szakítás?


Elég menthetetlennek tűnik. Ilyeneket egy épelméjű ember nem igen csinál..

2018. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Aha igazatok van. A szakításon gondolkodom. Nem is mondanám már,hogy együtt vagyunk. Mert szex sem volt nagyon régóta. Csók sem. Csak puszi vagy ölelés, de több nem megy. Szeretem meg most is vonzónak tartom, akarnék tőle többet is, de nem érzem mellette jól magam most már.
2018. jún. 16. 18:44
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

Jó neked ...

Az én feleségem is ilyen féltékeny. Azt mondja hogy azért jár hozzám annyi nő mert meg akarják ujjaztatni magukat velem. Nőgyógyász vagyok, most gondolhatod .....

2018. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Tedd fel magadnak a következő kérdéseket:


-akarom, hogy olyan apja legyen a gyerekemnek, aki nem bízik meg bennem?

-akarom, hogy olyan apja legyen a gyerekemnek, aki előírja ill. megtiltja, mit tehetek és mit nem?

-akarom, hogy ilyen kis önbizalmú ember legyen a gyerekem apja, aki picit sem tud bízni abban, h ő a legjobb ember a számomra? H ő a férfi, akit szeretek?

-hiányzik nekem az a folyamatos stressz, hogy amikor bejön ellenőrizni, mit ért majd félre?

-akarom, hogy egy ilyen ember elriszza a kuncsaftjaimat?

-akarom a párom féltékenykedő viselkedése miatt elveszteni a munkahelymet?


Nem, én nem vagyok kíváncsi a válaszaidra.

2018. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nics szex nem érzed jol magad max félsz tőle de ez nem boldog kapcsolat,tervezd meg a szakitást mert ilyen tipustol nehéz elmenni max eltunni szökni lehet,készülj fel. Én a sürgösségin gyakori vendég voltam.. Nekem Nanésok segitettek a végén..
2018. jún. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!