Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismersz olyat (vagy esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismersz olyat (vagy esetleg te), akinél a közös programok hiánya miatt is ment tönkre a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Meddig vártál?
2018. jún. 25. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az exemmel emiatt szakítottunk. MINDEN drága volt neki, de tényleg (pl elmenni túrázni is - kellett volna egy szendvics, egy flakon víz, meg egy kb 200 ft-os vonatjegy)

Fél évig bírtam, mai napig nem értem, minek húztam a szakítást.

2018. jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
persze de alapból nem ismerkedek már uncsi luzerekkel... ahhoz már túl idős vagyok. 31N
2018. jún. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Te időben léptél. :) Én több éve húzom.

Sajnos itt az elején még voltak nagy közös séták és hasonlók, mutatott érdeklődést új dolgok iránt is.


Mindketten dolgozunk, viszont én kevesebbet keresek ezért ehhez is igazítanám a programokat. Kirándulás a közeli hegyekbe, városban séta, valami közös sport. De nem.

Mindig csak a majd szó.



Arra persze mindig van idő, hogy haverokkal, munkatársakkal buli/drága étterem és közös sport kétszer egy héten.

Meséli mindig milyen jó helyen voltak.


Most hétvégén elmentünk pár órát kirándulni, végig elégedetlenkedett.

Pedig elvileg ő is szeret kirándulni, így ismerkedtünk meg.

De közben kiderült az is, hogy sátorozás neki nem jöhet szóba, mert nem túl komfortos-elvileg ez is érdekelte pedig.


Közben meg egy nagyon kedves, normális, értelmes férfi. Mindenki szereti. Ezért is rossz érzés ez az egész.

Nem vagyunk egymás szájában, most is megy haveri hétvégére.

De már unom, hogy minden hétvége ugyanaz, eszünk, aztán játszunk mindketten, külön gépen.

Meg minden este, max megnézünk egy sorozatrészt. Sokszor direkt előbb szállok le a buszról, hogy sétálgassak munka után.

Tudunk jókat beszélgetni. Csak ez az egy probléma van.

2018. jún. 25. 16:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet vele megbeszélni? Mondd meg, hogy neked rosszul esik, hogy mindenki mással programozik, csak veled nem.
2018. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ááá már sokszor volt vitatéma. akkor oké, oké persze legközelebb máshogy lesz.

Beszéltünk telefonon, kiderült, hogy ismét egy közös barátokkal tervezett program le lesz mondva (ingyen szállásunk lett volna, alig lett volna költség). Nem akart szabadnapot kivenni.



Aztán ez a hétvégi kirándulás, és mintha a fogát húznák amikor összejött a dolog...


Csak akkor nem értem ismerkedésnél miért mondta, hogy imád túrázni?

Voltunk olyan programon is, ami őt érdekli, de azokat általában haverokkal szereti csinálni.

2018. jún. 25. 17:02
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg van egy gyanúm, hogy én vagyok az első komoly párkapcsolata. Mert ezzel is jött, hogy az előző barátnőjével csak filmeket néztek, és nem volt sok közös program.
2018. jún. 25. 17:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor mondd neki határozottabban! Felvetve, hogy ha ez így megy tovább, akkor x időn belül lépni fogsz, bármennyire is szereted őt.
2018. jún. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk. Fél évvel tovább, mint kellett volna :(
2018. jún. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja a miénk is majdnem. De rájöttünk, hogy az úgy nem OK.
2018. jún. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!