Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni az ellen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni az ellen, hogy nem unjon meg a párom?

Figyelt kérdés

Azonkívül hogy önmagamat adom, tervezek vele és szeretem mi szükséges hozzá? Ez a véletlen műve, a vonzerő elvesztése. Pl. Volt barátnőmmel 4 hónapig összevoltunk nőve, aztán hopp új munkahely, és elhagyott, indoklásként megkaptam hogy elmúlt az érzés. Ilyen hirtelen és egyszerűen? Minden barátnőmnél ez lesz, vagy tényleg találkozom egy olyan nővel aki szeret teljes szívéből?


Ha lehet az ellen tenni hogy ne múljon el az érzés a másikban, és átalakuljon szeretetté akkor mi az szerintetek, ha nem éppen az, hogy önmagamat adom és kedves vagyok felé, tervezek vele hosszútávra, egy hullámhosszon vagyunk, együtt nevetünk.



2018. ápr. 13. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Igazából semmit sem. A nők mindig azt nézik, van-e jobb pasi és ha van, akkor pattanak. Bármikor lecserélhetnek, ezt el kell fogadni.
2018. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Szia ez nemcsak egy oldalu..9 év után engem unt meg a párom(észrevehetően) elég rossz érzés...elöb utob valameikünk lépni fog :/ 25/ N
2018. ápr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
Új év, új pár. Nem lesz unalmas.
2018. ápr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%

A nők úgy vannak a férfiakkal mint a cipőkkel.

Először végigpróbálják a fél boltot és mivel járni valamiben kell, mégsem lehet mezítláb így egyiknél megállapodnak majd jön az évszakváltás, újra végigpróbálnak egy csomó cipőt miközben megvan a régi és újabb csere.

2018. ápr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Yoda m. ***** válasza:
100%

Látom, mindenki a saját történetén nőtt fel, azaz úgy látja a világot (a párját), ahogyan azt megtapasztalta...


Tisztelt Kérdező!

Nem lehet és nem kell az ellen tenni, hogy ne unjon meg... Rossz végén fogod meg a botot...

Te NE AZÉRT KÜZDJ, hogy életed végéig szeressen, tiszteljen és NE unjon rád a párod, hanem csakis azért tehetsz valamit (de ne küzdj!), csak tegyél érte, hogy Te magad ne merevedjél le a kapcsolatodban. Azaz Te magad változz... legyél változatos... s ezzel fogod magad megnyerni a Másik előtt. Persze, ha ez nem tetszik a párodnak, akkor az ellen nem sokat tehetsz. Mert akkor Ő az, aki nem igazán való hozzád. Lehet, hogy egyszer csak lelép, vagy az is lehet, hogy Te unod meg az Ő elégedetlenségeit...

Ez esetben akár így, akár úgy, de mindenképpen változtass a helyzeteden, a szituáción.


De, a legeslegfontosabb: Mindig fogadd el Őt olyannak, amilyen éppen! Az emberek többsége változik, folyamatosan. Ezt is fogadd el. Te is változol folyamatosan, de ezt is fogadd el, vagyis ÖNMAGADAT olyannak, amilyen éppen ebben az időszakodban (pillanatban) vagy. Később, ahogyan sejtjeid cserélődnek, Te magad is újra-éledsz. Tehát más leszel, mert változol. Ez normális folyamat.


Ezt tudom javasolni, de úgyis az lesz, ahogyan Te döntesz!


Az ERŐ legyen Veletek!

2018. ápr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!