Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhesség alatt, szülés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség alatt, szülés után tudtál ugyanúgy nézni a feleségedre?

Figyelt kérdés
Akár szexuálisan, akár érzelmileg.
2018. jún. 25. 17:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%

8-as, szerintem élő példája vagy annak, hogy egy nőnél mennyire a lelki dolgokon múlik az egész szexuális élet. Mennyire el lehet cseszni egy rossz szóval, egy meg nem tett gesztussal (hogy melléd áll az anyja helyett).

Sajnálom, hogy így alakult. De fiatal vagy gondolom, szóval majd alakul mással, gondolom, válás után. Van ilyen.

2018. jún. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
55%
Már nem vagyok annyira fiatal. És amúgy nagyon jó apa. Szóval ha rajtam múlik nem lesz válás. Épp 10 perce szólt, hogy beszélni akar a héten kettőnkről, ha lesz egy kis időm. Nem tudom, miért pont most. Igazából 1,5 éve semmi értelmét nem látom megbeszélni ami történt. Lehet, hogy van egy jelöltje a helyemre. Tény, hogy olyan szinten levegőnek nézem, hogy szinte kiprovokálom, hogy lelépjen. De képtelen lennék azt mondani, hogy felezzük el a gyereket:(
2018. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nálunk egészen máshogy volt. A párom veszélyeztetett terhes volt, és már 3 hónaposan fekvést javasoltak számára. A szex megszűnt közöttünk, sokat volt rosszul, nehezen viselte a terhességet. A terhesség alatt kb 30-40kg hízott, nagyon sokat változott testileg. A szülés szerencsére könnyen ment, császározták. A szülés után kb 1 évig mama üzemmódba volt, egyáltalán nem volt szex közöttünk(még csók sem), de már nem is hiányzott. így utólag visszagondolva több mint másfél év kihagyás volt szex terén, nem erőltettem a dolgot, néhányszor visszautasított aztán elfogadtam a helyzetet.Sajnos a szülés után jött a depresszió, próbálta leadni a felszedett túlsúlyt(gyakran nézegette magát a tükörbe), de még jobban elhízott és ami legjobban zavart, hogy igénytelenné és szétszórtá vált. A végén az tette be a kaput, hogy újra elkezdett cigizni, pedig anno a megismerkedésünk után simán lerakta és 3 évig rá sem gyújtott.

Mind a mai napig szeretem azt a nőt akit anno megismertem, de akivel hetente találkozom az egy másik nő, egyáltalán nem tudok hozzá vonzódni.

Férfiként engem is megviselt a dolog, még egyszer biztosan nem fogom ezt végig csinálni, belefáradtam. A kisfiam viszont mindenért kárpótol, miatta megérte.

2018. jún. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Annyira szomoruak ezek a tortenetek. Hogy az egyik legnagyobb "csoda" az eletben, mennyire el tud szurni dolgokat emberek kozott :( Ilyenkor mindig atgondolom, hogy valoban van-e szuksegem gyerekre.
2018. jún. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
38%
A gyerektől ne menjen el a kedved. A mi esetünkben legalábbis életünk legszebb időszaka volt a terhesség és az első 10 hónap. Nem a gyerekkel volt a gond, hanem a férjemmel, aki képtelen felnőni és a feleségét választani az anyjával szemben, akkor se, ha a feleségnek van igaza. Ez nem a gyerek miatt van, a gyerek igazából csak túl közel hozza az anyóst a menyhez. Itt nem a gyerek a hiba, hanem a puhap..öcs férj. Ha egy férj helyén kezeli az anyját, helyreteszi amikor kell, és megvédi a feleséget, amikor kell, akkor szerintem a legtöbb házasságba nem kavarna úgy be a gyerek érkezése.
2018. jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!