Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet erre a legegyszerűbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet erre a legegyszerűbb mód?

Figyelt kérdés

Adott egy helyzet:


Vagyok én és egy nő.

Lassan fel eve vagyunk egyutt, mar az elejen ugy indultam, hogy nem voltam szerelmes, ellenben a hölgy halálosan szerelmes! Még most is, én még most sem. Én úgy most kezdem azt érezni, hogy nem illünk össze talán, illetve van sok olyan dolga, vielkedése, amire azt mondom, hogy nem bírom már és jobb lenne szakítani vagy valami hasonló. Pl szereti elolvasgatni a beszélgetéseimet ismerősökkel, vannal nagyon kellemetlen szokásai, és ha szólok se veszi észre magát. Nagyon könnyen megbántódik! A szexualitás sem az igazi nekem, neki persze jó, rám sokszor nincs tekintettel(pl., ha nekem fáj, neki meg bizsereg, nem hagyhatom abba, vagy elkezd sírni(rinyálni), stb..


Kérdés igazából:


Hogy lehet úgy beszélni normálisam egy szerelmes Nővel, hogy minél kevésbé bántsam meg, illetve ha szakítás lenne, azt hogyan?


Ő alapvetően egyedül él.


Köszönöm előre is.



2018. jún. 30. 22:28
 1/3 anonim válasza:
74%

A szakítás mindenképpen fáj. Feltétlenül személyesen kell elmondanod neki, eszedbe ne jusson neten keresztül!

Mond el neki az okokat, hogy megértse. De azzal is óvatosan kell bánni, hogy hogy mondod az okokat. Tudod mi az az énbeszéd? Ezt kell alkalmaznod. Röviden a saját szemszögedet kell elmondanod neki. Hogy rád egyes dolgok milyen hatással vannak, és mit érzel, vagy nem érzel. Ne legyél hosszú, hanem lényegre törő. Kínos, ha félórán keresztül azt magyarázod, hogy miért kell vége lennie.

Remélem tudtam segíteni, a többi már a te dolgod! :)

16/L

2018. jún. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hát elég világos, hogy szakítanod kell vele, ha nem vagy szerelmes. Ez ellen nem tudsz mit tenni.

Szépen leülsz vele, elmondod mi a helyzet és hogy nem akarod az ő idejét sem vesztegetni és nagyon sajnálod.

Nagyon kíméletes mód nincs a szakításra.


Max egy tipp, ha a fejedhez vág csúnya dolgokat (valószínű hogy fog, mivel egy szakítás fáj) akkor ne szólj vissza, maradj nyugodt és ésszerű.

2018. jún. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A "nem illünk összén" most már késő gondolkodni.

Valamiért csak belekezdtél a kapcsolatba!

Szeretsz vele lenni, vagy szeretnél vele lenni, ha nem lennének a "problémák".

Azért látszik, hogy becsülöd azt a tényt, hogy Ő szeret.

Talán csak célzol valamire, de nem lehet világosan kivenni.

Ha különösebb ok nélkül fáj a szex, fordulj urológus szakorvoshoz. Valami könnyen gyógyítható anatómiai eltérés is lehet.

Azzal meg tényleg ne bántsd meg a lányt, hogy mire kigyógyulsz, már máse leszel, meg saját magaddal se szúrj ki, ugyanis nehéz lesz másik ilyen kapcsolatot találnod.

2018. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!