Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti szoktátok nézni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szoktátok nézni buszon, utcán, erre-arra a fiúkat? Ha igen mit csináltok ha szimpi?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy azért nem látok bármi változást korombeli lányokon amikor szemkontaktusba kerülünk ilyen helyeken, mert nem szokták kimutatni vagy egyszerűen csak ennyire nulla vagyok külsőre
2016. nov. 5. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézelődöm, de nem ismerkedek buszon
2016. nov. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megnézem, de ez nem jelent semmit. Nem így akarok ismerkedni.
2016. nov. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Altalaban nezelodom.. 😉 ha be jon a srac akkor próbálok tetszeni neki.. Ki húzom magam mosolygok.. Neha ra pillantok dobok neki egy kacér vigyort.. Ilyesmik
2016. nov. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindig nyitott szemmel járkálok, ám nem mindig közlöm a fiúk felé a tetszésem. Néha közömbös vagyok, nincs mit tenni.
2016. nov. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szoktam csekkolgatni de ha odajönne hozzám a srác tuti ledöbbennék és lehet ,hogy az egész kínos lenne...
2016. nov. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy kérdező, de én igen, szoktam nem mindig, de néha nézegetni :) Ami egy röpke pillanatig tart csak, addig gyorsan felmérem a terepet, vagy aki a közelemben van :) Ezt nyilván nem látványosan teszem, mondjuk az is hozzá tartozik az esetemben, hogy csak iszonyatosan ritkán látok valamilyen kedvemre valót :) De, ha van is, akkor se látványos rajtam :) Én azt mondom, hogy nyugodtan ismerkedj meg vele, ha tetszik, veszíteni nem veszíthetsz vele :)))

Maximum azt mondja, hogy nem, de ezzel még nem történt semmi :))) Én azokat a srácokat értékelem, akik mernek (!) közelíteni és tudnak is ismerkedni :) Jó úton haladsz kérdező.

2016. nov. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

figyelj öreg, nem így kell csajozni, hanem lemész és leszólítasz 10-et, hosszabb időszakon keresztül, akkor majd folyamatosan lesznek akik fennakadnak a rostán,


de ezzel a hozzáállással amit a kérdésben mutatsz, jó hosszú ideig leszel közeli kapcsolatban a jobb kezeddel

2016. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!