Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Családos hölgy rossz kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19780805 kérdése:

Családos hölgy rossz kapcsolatban, én szint úgy, vannak érzések szerelem, még sem lép ki a hölgy a házasságból. Pedig szeret. Mert neki azt tanították a család az elsődleges. Megbolondìtott mit tegyek szeretem?

Figyelt kérdés

2018. júl. 1. 06:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek mész bele ilyenbe? Úgysem lép ki, mert a házastársa fontosabb nálad. Hagyd a fenébe, csak tönkretesz lelkileg egy ilyen gerinctelen viszony.
2018. júl. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Család=gyerek.

Biztosítottad már róla, hogy odaköltözhet hozzád a gyerekkel, apja helyett apja leszel, és teljes mértékben támogatod? El is veszed, hogy biztonságban érezze magát, ne úgy nézzen ki, hogy pár év és egyedül neveli a gyerekét?

2018. júl. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2

Akinek nincs gyereke, annak magyarázhatsz, úgyse fogja megérteni.

2018. júl. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Na várj, te is családos vagy, és azt várod, hogy a nő kilépjen a mostani életéből, de magadról nem írsz.


Amíg a szerelem nem ugrik a nyakadba, addig jó neked a langyos szr?

Ha szr a kapcsolatod, őt akarod, akkor miért nem viritasz egy válást te is. Félelmetes

2018. júl. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Szeresd tovabbra is, erezd jol magad vele de me varj arra h elhagyja a ferjet. Ha annyira rossz es boldogtalan lenne a hazassaga akkor mar elhagyta volna a ferjet foleg ugy h altalad van hova mennie. Ez nem arrol szol, h teged nem szeret, hanem arrol h az ember nem rug fel egy 10 eves hazassagot egy szeretoert ami nem biztos h 2 honapnal tovabb tart mert felesleges.


Komplex dolgok ezek. Azok a hazasok akik folyton azzal hitegetik a szeretot h majd elvalnak es szornyu a hazassaguk azok azok akik nem valnak. Csodak persze vannak, csak ne epits erre egy eletet.

2018. júl. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

A család az első. Mi ezzel a bajod?

Elválik, összejöttök, szétmentek. Mi marad neki? A család: ott fog állni a gyerekkel, akit neki kell felnevelnie egyedül.

Vagy te most azt várod, hogy egy kukiért dobja el a gyerekét?

2018. júl. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

Attól függ mennyire rossz a hölgy kapcsolata, és mi benne a rossz? Ha mondjuk a szex nem máködik, akkor Ok, megértem, nem lép ki csak emiatt. Viszont ha egyéb része is, pl. állandóak a veszekedések, nem tudnak semmit megbeszélni, nem nyújt anyagi biztonságot a családnak a társa, Te pedig mindezt tudnád Neki /+gyerekeknek/ biztosítani, nem értem miért nem lép.


Ellenkező esetben igen, megértem. Egy stabil háttérből, ahol az apa is ragaszkodik a gyerekekhez, gondoskodik a családról, közös otthon, anyagi háttér van, nem biztos,hogy érdemes lépni, a bizonytalanba....


Főleg ha neked eszed ágában nincs kilépni a kapcsolatodból.

2018. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!