Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lakásfelújítás miatt semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lakásfelújítás miatt semmi pénzünk és ezen hisztizik a barátnőm, hogy otthon ülünk. Hogyan viseljem el ezt?

Figyelt kérdés

Mindenképpen lakásfelújítást akart! Többször átbeszéltük, kiszámoltuk, figyelmeztettem, hogy vagy lakásfelújítás vagy nyaralás! Mindenre nem lesz pénz, nem lesz hawaiiozás idén! Vagy-vagy! A felújítást választotta!

Több lett a költség, gyakorlatilag semmire nem marad pénzünk a rezsin meg a kaján kívül. Ezt is tudta közben!

Most azt hallgatom, hogy mások élvezik a nyarat, mi meg nem csinálunk semmit. Mérgesen vágja a telefonját a fotelre, hogy xy képei alapján éppen ki hol élvezi a napsütést! Nekünk most egy strandbelépőre sincs pénz és nem is lesz! Októberre fogjuk tudni kifizetni a melósokat! Mások itt-ott nyaralnak, mi meg sehol. Neki nem elég, hogy sétálni megyünk meg céltalanul elmegyünk a városba, de belépőkre már nincsen! Engem hibáztat, dühöng, csapkod! Csomót túlóráztam, besegítettem a munkákba, magamra semmit nem költöttem hónapok óta!


Fő aduásza hogy otthon ülünk állandóan, bezzeg mások! Valóban minden párnak állandóan programja van és az fizetős? Én ezt nehezen hiszem el. A kirándulás, biciklizés nem jó program, unalmas! Ő ha már nyaralni nem megyünk, a Balatonra meg strandra menne. Hát egyik sem 2 forint.


2018. júl. 1. 18:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
41%
Dobd ki a büdös bunkó rbancot.
2018. júl. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem unod még ezeket a hisztizős kamukérdéseket?
2018. júl. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is gyanús ez a sok hiszti kérdés.

Ennyire önző, követelőző nők nem igazan vannak, mint ez a sztori.

2018. júl. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Ismerek önző és elkényeztetett nőket, de ezek a kérdések tényleg olyanok, mint amikor egy frusztrált, dühös srác elképzeli milyenek lehetnek a nők egy párkapcsolatban. Túl erőltetettek.
2018. júl. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Én csak azt nem értem, hogy jutottál vele idáig, hogy közös lakásotok és közös életetek legyen. Gondolom nem a semmiből lett ilyen, mert a leírtak alapján elég nagy 3.141592csa.


Már, ha a kérdés igaz és nem csak egy szimpla vasárnap délutáni provokáció.

2018. júl. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem kamu: nem értem, hogy lehet ilyen hisztikirálynőkkel együtt lenni. Neked ez miért jó? Ennél még az egyedüllét is jobb, de komolyan.


N

2018. júl. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Megvettünk egy felújítandó lakást az albérlet helyett. A vásárlás jobban megérte mindkettőnknek! Először abban maradtunk, hogy majd jövőre felújítjuk, addig marad így ahogy van! Elég csúnya volt, az egyik szobát nem is lehetett használni, de valamit valamiért. Aztán elkezdte mondani, hogy de csináljuk meg azt a szobát csak, végül teljes felújítás lett! Sokat dolgozunk mindketten, ezért érzi ezt amit érez, hogy egy mozi vagy strand sem fér most bele! Szerintem nem gondolt bele igazán mibe vágunk bele a nyáron! Mert tényleg semmire nem futja jelenleg! Nem akarok összeget mondani, de a felújítás miatt felvett 7%-os hitel kifizetése után jóhogy marad kajára meg rezsire. A félretett pénzünkből pótoltuk volna a mindennapokat, de minden szaki végül többet kért, felmerültek dolgok, a pénz elment. Így is örülök hogy kijövünk! Megértem hogy rossz ez, hogy dolgozik napi 8-10 órát túlórával aztán nem mehetünk sehova! De ő akarta a felújítást ennyire. Ha jövőre lett volna akkor kijövünk mert spóroltunk volna addig is! Az idegeim vannak már ki emiatt. A lakás szép lesz nemsokára. Megértem hogy a k. oldalakon mindenki nyaral meg happy de nem kéne azokat néznie mindig!

Mindig ez a kamu meg hiszti, meg nem látott barátnőt! Hihetetlen!

2018. júl. 1. 18:38
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd a barátnődnek, hogy OK, tervezzetek. Tűzzön ki valami célt, üljetek le, beszéljétek át, számoljatok. De a helyedben azt mondanám,hogy mindezt tegye meg Ő, Te pedig hallgatod, és aláveted magad a nyaralási szándékának bárhová tervezi, csak hozza ki számszakilag a hátteret hozzá.
2018. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem kamu, akkor dobjál már róla egy képet! Kíváncsi vagyok rá, mennyire kell jó csajnak lenni, hogy ezt a viselkedést hosszú távon elnézze egy pasi.
2018. júl. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Egy normális kapcsolatban az emberek közösen terveznek, és tudják, hogy egy egy nagyobb beruházás milyen közös lemondással jár.


Nálunk idén fog baba születni, és egyértelmű volt, hogy a babaszoba berendezése mellett nem lesz plusz pénz nyaralni. Mivel előre terveztünk és volt félrerakott pénzünk a hétköznapi dolgokba nem zavar be ez a kiadás, de mind a ketten sok dologról mondtunk le (ő most nem költ drónos cuccokra egy fél éve, én nem járok festőtáborba)...megjegyzem örömmel.

Nem azt mondom, hogy nincs bennem némi vágy mikor látom, hogy pl testvérem idén nyáron 3 tengerpartra jut el nyaralni a barátjával, de biztos nem hisztiznék ezen.


Hogy minimális nyaralásérzet legyen, pár hete 2 éjszakás 3 napos kirándulásra elmentünk a tisza tóhoz. Kikerestük a legolcsóbb apartmant, vittünk kaját és magunkra főztünk, a többi időben túráztunk és a szabad strandon hédereltünk fagyiztunk. 35.000ft alatt kijöttünk benzinnel/szállással/kajával mindennel. Ha belefér egy ilyen megpróbálhattok, ha az ember ügyesen szervez ki lehet fogni olcsó szállást, és ha magának csinálja fillérekből megvan egy hétvégi kiruccanás. :)

2018. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!