Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vállalkozóként atestem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállalkozóként atestem egy két csalodason, a problémákat haza vittem. Nem voltam figyelmes. A feleségem egyszer csak kijelentette hogy nem tud velem intim kapcsolatba lépni, szex elmaradt, azóta is úgy kell kierőszakolni. Átélt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés

22 éve élek a feleségemmel, szeretem őt.

két gyerekünk van egészségesek jól tanulnak.


2018. júl. 2. 13:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Kommunikáció!! Nyilván azért vetted el mert szereted. Ha szereted, akkor pedig próbáld megbeszélni vele.
2018. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

El kell érned, hogy ő vágyjon az intim együttlétre, ezt nem igazán szabad vagy érdemes úgymond kierőszakolni.

Legyél vele figyelmes, gondolj vissza arra az időszakra, amikor megismerkedtetek. Akkor mik voltak azok a dolgok, amiket szeretett, kicsit azt a hangulatot kellene visszahozni, felemlegetni a régi dolgokat, esetleg régi fotókat nézegetni.

Ne azt érezze rajtad, hogy ágyba akarod vinni és sietteted a dolgot, még akkor sem, ha te már nagyon vágysz a szexre. Nem szabad siettetni, hidd el, jobban fogod te is érezni magad, ha majd ő is ugyanolyan szenvedéllyel belead mindent.

Mondhatnék ilyen kliséket, hogy vidd el vacsorázni, színházba, koncertre, stb., de ezt neked kell tudnod, hogy örömet okozna-e neki vagy más típus.

Keresd a kedvét, lepd meg, légy spontán!

2018. júl. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

"azóta is úgy kell kierőszakolni."


Egyszerűen fogalmazva, hagyja magát megerőszakolni:((

Még is, mit vársz az ilyen kapcsolattól?

2018. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

A szexhiány tünet. Leírod, hogy egy igazi gyökér voltál évekig a feleségeddel, rajta verted el, ha neked problémád volt, ő pedig elhidegült tőled.

És téged az egészből csak az zavar, hogy nincs punci, mert neked az jár.

Szerintem örülj neki, ha nem adja be a válást, és adj hálát az égnek, hogy elvisel. Azt fel se merem hozni, hogy esetleg legyél figyelmes és kezeld nőként, ne boxzsáknak.

2018. júl. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fáj olvasnom, hogy téged csak a szexuális elhidegülés aggaszt... Az, hogy lehet már elvesztetted attól még, hogy együtt éltek az nem zavar?

És annak ellenére, hogy nem szeretné mégis képes vagy lefeküdni vele? Gratulálok.


Először is próbáld meg az érzelmeket vissza csalogatni utána szexualitást... mondjuk...

2018. júl. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Jaguár, esetleg valami építő jellegű válasz? Valami, ami tényleg segítene a kérdezőnek? Mert te most csak annyit csinálsz, hogy egy kicsit ócsárolod a nőket, de ettől nem lesz a kérdezőnek jobb a szexuális élete. Nem segítesz neki azzal, hogy leidiótázod a nőket. Nem segítesz neki azzal, hogy hergeled őt a felesége ellen. Annyira elvakít a nőkkel szembeni harag, hogy emiatt a férfiaknak is ártasz ezzel a világvége hangulattal.

Hogy ne legyek off: előző válaszban leírták, hogy egy kicsit idézd fel a régi időket. Mutasd ki a szeretetedet, öleld meg gyakran, kicsit turbékoljatok és mondd el neki, hogy sajnálod, hogy megbántottad őt, de nagyon szereted és vissza akarod őt kapni. Én ezt a vacsora dolgot nem tartom annyira romantikusnak, mint más nők, szerintem a simogatás, a nevetés, a szeretgetés sokkal hasznosabb. És ez ne kampányszerű legyen, hanem ne teljen el nap anélkül, hogy szeretgetnéd, cirógatnád őt. Nagy vallomás és töredelmes bocsánatkérés sem feltétlenül szükséges, egy szeretlek, egy hiányoztál és egy ölelés sokkal többet számít. Nyugodtan csinálj pikánsabb dolgokat is, rácsapsz a fenekére, illetlen dolgokat mondasz neki, ilyesmik. Nem kell folyton úrihölgyként bánni vele, én legalábbis megőrülnék ettől. :D Az ágyon kívül is legyen szeretet és szenvedély is köztetek.

2018. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
10%

#6

Azért ez nem ilyen egyszerű, hogy én vagyok itt a démon. Amúgy is le vagyok pontozva mindig szóval egy ideje már pont nem érdekel mennyire adok hasznos vagy segítőkész választ pont ezek miatt.

Itt sem pont az szúrt szemet ami a kérdésben szerepelt, hanem a válaszok. Meg lehet figyelni, hogy a férfigyalázó válaszok rendre fel vannak maxra pontozva, minden más válasz pedig jelentve van (főleg az enyémek). Nem is lepontozva, hanem egyből jelentve mert éppen nem azonos az ő szemléletével. Ilyen emberek szavára én meg alapból nem tudok dokaz adni akik ennyire sekelyesek alapból is, hogy jelentgetes meg kotekedes és a pontozasokbol ez van mint iránymutató. Szerinted az évek során nem tűnt fel, hogy mi megy itt?


A fogalmazasom is azért volt durvább mert a házassági eskuben benne van, hogy jóban, rosszban. Ha a nő jelenleg csak a jót akarja élvezni mert a múltban valamilyen nehézségek miatt gondok adódtak az puszta önzés. Ha nincs kedve szexelni akkor egyszerűen mondja meg, hogy ez a szitu, nem megy. Ha pedig együtt akarnak maradni akkor engedni a másiknak, hogy keressen egy szeretőt mert mindkettő nem működik, hogy megtagadja a szexet, de nem is engedi mással. A válás meg nyilván nem olyan egyszerű 22 év után mintha egy zsepit dobna ki az ember a szemétbe.

Elcseszni egy ember S el tudja a dolgokat, de javítani már kevés. Ha a felesége kijelenti, hogy no szex akkor felesleges hiába puncsolni.

2018. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%

"Ha nincs kedve szexelni akkor egyszerűen mondja meg, hogy ez a szitu, nem megy."


Jaja megmondta...

De a kérdezőnek volt rá megoldása... "kierőszakolja"...

Nem tudom minek nézed a nőket. Lehet velük úgy bánni, mint egy ronggyal, utána dobja szét a lábát ahogy a ház ura/parancsolója úgy kívánja?



Tényleg nem sok hasznos válaszod van. Tök feleslegesen pazarlod itt az időd..

2018. júl. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Jaguár, megértem, hogy fáj ahogyan bánnak veled, de az eredeti kérdésem továbbra is áll: miért nem akarsz segíteni a kérdezőnek? Ő nem nő és nem bántott téged. A hozzáállásoddal a férfiaknak is ártasz.

Pontosan tudom, milyen a gyk közönsége. Én is kaptam ma három nulla százalékot is. Az egyiket azért, mert leírtam, hogy vírusos fertőzésre nem szedünk antibiotikumot és forrással is alátámasztottam, de a drága hölgyek inkább hisztikirálynőt játszottak. Ellenérvet nem kaptam, csak a sértődött leszavazást. Leszarom, a kérdezőnek segítettem, a tájékozatlanokat tájékoztattam. A válaszom hasznos volt, mert tanulni lehetett belőle, aki meg akar sértődni az meg sértődjön.

Te is tudnál segíteni, láttam már tőled hasznos válaszokat is. Megmutathatnál egy másik nézőpontot, csak a dühöd elvisz egy rossz irányba. Mivel indulatosan és egyoldalúan fogalmazol ezért az emberekben létrejön egy érzelmi gát, amin aztán az igazságtartalom nem fog átjutni. Elpocsékolod így az igazságodat és még annak sem tudsz így segíteni, akinek a pártján állsz. Azzal, hogy leírod, hogy a felesége egy önző dög nem fog a kérdező több szexet kapni... És ha egy kicsit megnyugodsz és figyelmesebben elolvasod (az amúgy túlságosan tömör) kérdést akkor látod, hogy valamennyi van, mert önző dög létére a feleség azért belemegy néha, pontosan azért, mert ő is tudja, hogy nincs joga teljesen elzárni a szexcsapot. Megteszi, mint egy házimunkát. A kérdezőnek meg ez kevés. Biztosan van ötleted arra, hogy hogyan tudnának újra közel kerülni egymáshoz.

És Jaguár, bár sokszor kimondasz igaz dolgokat, de ezt pont olyan egyoldalúan teszed, mint azok a nők, akikre haragszol. Te ugyanolyan elfogult vagy a férfiakkal szemben, mint az általad kritizált nők a nőkkel szemben. És ha két féligazságot összeteszünk abból nem biztos, hogy kijön az igazság... Én úgy látom, hogy úgy követelsz együttérzést a férfiaknak, hogy te nem adod meg ezt a nőknek, így meg persze, hogy ellenállásba fogsz ütközni.

Ezt az egészet azért írtam le neked, mert sok válaszodat láttam már és úgy hiszem, hogy te alapból nem vagy igazságtalan, csak a mások igazságtalansága ezt hozza ki belőled. Óvodás közhely, de legyél te az okosabb és ne válj olyanná, mint az "ellenség". Az elfogult emberekkel szemben csak egy soha véget nem érő adok-kapokra van esélyed, miközben sok embernek meg segíthetnél. Látod, azok a válaszok sem fogják boldoggá tenni sem a kérdezőt, sem a feleségét, ahol jól elhordják mindenféle nemi erőszakolónak. A fölényes közhelyes igazságok senkin nem segítenek.

2018. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért butaság, amit írsz Jaguar, mert te azzal, hogy leírod, legalább ajánlja fel, hogy lehet szeretője a férfinek, nem ismered el, hogy ezt nem a nő rontotta el, nem ő hibázott, hanem a férj, amikor hagyta, hogy a munkahelyi konfliktusai, problémái ilyen hatással legyenek a kapcsolatára a feleségével. Rajta vezette le a feszültséget, amiről a nő nem tehetett, csak tűrte. Szerinted milyen érzés, ha évekig kötekednek veled, nem figyelnek egyáltalán rád, úgy, hogy valójában nem is te vagy a probléma forrása, csak az elszenvedője a máshol, mások miatt kialakult helyzetnek? És akkor továbbra is ugyanúgy kellene szeretnie, tisztelnie, kívánnia a feleségének a te olvasatod szerint, mert, hogy „jóban-rosszban”. Ez azért nem így működik. Előbb-utóbb elege lesz a feleségnek abból, hogy semmi pozitív dolgot nem kap a férjétől (nem anyagi értelemben értem).


Kérdező, az lenne a megoldás, hogy leültök megbeszélni, hogy tudod, hogy hibáztál, amikor hagytad, hogy hatással legyen a kettőtök kapcsolatára a munkád, a stressz, de igyekszel ezen változtatni. És fokozatosan hozzáláttok újra felépíteni a kapcsolatotokat közösen. Abban igaza volt Jaguarnak, hogy ez csak akkor fog menni, ha a feleséged is nyitott rá. Nem tudhatom, hogy miért szerettetek egymásba, de azt a kezdeti állapotot kellene megpróbálni felidézni, több együtt töltött idővel, nyitottabb kommunikációval egymás felé, és azzal, hogy megpróbáljátok visszahozni a szenvedélyt is a házasságotokba.

Ezen túl is érhetnek majd olyan hatások a munkahelyeden, amik miatt ingerültebb, feszültebb vagy, de ilyenkor inkább igyekezz ezeket kommunikálni a feleséged felé megfelelő stílusban, hogy ő is megértőbb lehessen veled.

2018. júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!