Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Próbálom röviden összefoglalni a helyzetet:harmincas éveink elején járó pár vagyunk, külföldön élünk. Nekem (nő) van két gyerekem az előző házasságomból (7 és 9 éves lányok), neki még nem volt párkapcsolata sem előttem. Régóta ismerjük egymást, 4 éve vagyunk együtt, ebből az első 3 távkapcsolat volt.


Tavaly megbeszéltük, hogy kijönne lakni hozzám,feladná a munkáját(könyvtáros volt, a szüleinél lakott) és nyelvet tanulna, mesterképzést csinálna etc.


Mivel a gyerekek iskolába járnak, felajánlotta, hogy mondjak fel a bébiszitternek, délután lehet ő velük. Nem volt kötelező. Az volt a terv, hogy maradunk néhány évet, és mivel én jól keresek, gyűjtünk otthoni házra. Nem vártam el, hogy dolgozzon.


Viszont eltelt egy év, a nyelvet nem hajlandó nekiállni tanulni, nem érdekli semmi, a gyerekek körül csak azt csinál, ami feltétlenül muszáj (mellette azt hangsúlyozza, hogy egy család vagyunk) és a lányok apját se viseli el, ha jön hozzánk, pedig normális, jó a viszonyunk.


Ambíciója nulla, és az én munkahelyi képzéseim se tetszenek neki. Most ott járunk, hogy mindent én intézek, mivel a nyelvet nem beszéli. Nem is próbálkozik, soha sehova nem megy. Este hazaérek, ő fáradt, rosszkedvű, de én legyek toppon, nem lehetek beteg se ..


Szerinte kéne közös gyerek ide, hogy kitöltse a napjait, én mondtam neki, hogy nem kell még felelősség egyedül az én vállamra, én nem bírom ezt így csinálni.


Mentségére szóljon, hogy jó ember, normális. Csak mostanában már akármilyen kis önállóságra kérem, ilyeneket kérdez, hogy szórakozom-e vele meg ne cseszegessem már.


Szerinte nem értékelem amit ő csinál otthon (mosogat, pakol, holott soha nem kértem rá), szerintem pedig nem fair, hogy mindent én csinálok.


Túlreagálom? Szakítanátok?


2018. júl. 4. 12:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Lapát,lapát,lapát,lapát...
2018. júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én személyszerint rühellem az ilyen életképtelen fazonokat, nem lehet velük semmit se tervezni. Még az aznapi ebédet sem, nemhogy családot, házat, jövőt...

Szerintem kicsit képzeld el a jövőtöket Kérdező. Komolyan az kell neked, hogy mindent te csinálj? Konkrétan egy harmadik gyereket fogadtál örökbe.


29n

2018. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
lúzereket kerülni
2018. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

helo. Egy masik aspektusbol:

mondjuk, beteg leszel. Ne legyen ilyen, de ha igen??? Mit csinal, amikor mondjuk nathas vagy, faj a fejed, menzesz gorcsod van? Amit akkor csinal kb a komoly betegsegnel szorozd 3mal ha negativ akkor is. Ha kiveszi a kezedbol szo nelkul a dolokat es apolgat akkor azt szorozd 3mal ha nyuglodik mert neki kell helyetted mindent most akkor azt. Na mi jott ki?

megint mas dolog:

irtatok a mamahotelt tobben. Ilyen kapcsolatban nem azert gaz mert hu de onallotlan az otthon lako pasi, nem feltetlenul. De! aki maga ura szeretne lenni es felnott ferfi, max azert lakik anyaval, mert nincs lehetosege. Talalt teged, ahogy nezem jo sokaig vartatok arra hogy koltozzetek ossze, egyszeruen nem realis es allati furcsa, kb beteges az, hogy ugyanazt az eletmodot csinalja veletek mint anno az anyjaval, aki ki akar szakadni otthonrol es onallo lenni nem igy viselkedik mikor lesz ra vegre lehetosege. O akart koltozni vagy te? Te hol akartal elni oelotte? Mit akar a sporolas utan? Otthoni hazra gyujtotok (gyujtesz!!! o nem tesz hozza semmit) es akkor utana mi lesz? Tudod te mi egy hazat intezni, fenttartani, folyamatosan mindent intezni? Ha semmit nem segit bele fogsz rokkanni es meg nem beszeltunk a 2 lanyodrol, ilyen peldat lassanak, anyu megdoglik a munkaban mig "apa" logatja a segget es oket se igazan szereti ellatni?

Na mindegy, felidegesitettem magam, bocs. En ebbol nem 1 ev utan szallnek ki vagy bele se mentem volna.

2018. júl. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Csodállak, hogy milyen erős nő vagy, két gyerekkel egyedül, külföldön talpraesetten. Hidd el, hogy nem ilyen embert érdemelsz. Fiatal vagy még, biztosan találsz olyan embert, akivel együtt nagyon sokat elértek majd, ne hagyd, hogy lehúzzon egy semmirekellő.
2018. júl. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!