Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, nektek feltűnő lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek feltűnő lenne ha a pasitoknak semmi ruha nem tetszene amit együtt néztek neki?

Figyelt kérdés

Pár hónapos kapcsolatban vagyunk a barátnőmmel. Átlagos de stabil egzisztenciájú embernek ismert meg. Az utóbbi időben gyakran megyünk plázázni, ő vesz magának mindenfélét és mindig bevisz boltokba hogy én is nézzek cuccokat magamnak. Azt mondja ő jobban örül ha én veszek magamnak valami jót mint annak hogy ő vásárolhat. Sajnos komoly anyagi gondokkal küzdök néhány hete, van hogy ki kell hagynom egy-két ebédet is a pénz miatt, magyarul a ruhákra most nagyon nincsen keret. Szégyellem a dolgot előtte, így is úgy lavírozok hogy ingyenes programokra menjünk és ne vegye észre. A ruhavásárlásnál mindig felpróbálom amiket mutat aztán azt mondom hogy nem tetszik, ez az idei divat nem az én világom, majd jövőre veszek. Kb év végéig fog tartani a pénzhiányom, de gondolkozok már azon hogy hétvégékre elmennék valahova másodállásba pincérnek vagy ilyesmi (csak akkor nem tudnánk találkozni)

Szerintetek észrevehette már a dolgot? Eléggé bűntudatom van, de tudom ő olyan, hogy megvenne nekem mindent meg főzne nekem. Sőt pénzt is akarna adni, ez meg elrontana mindent! Ezért nem akarom elmondani! Volt kapcsolatom ahol elmondtam, belementem hogy segítséget kapjak, aztán utána azt kaptam a fejemre: már nem tud rám férfiként nézni!


2018. júl. 5. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erről egyáltalán nem ciki beszélni. Megmondod neki hogy most ez a helyzet van és kész.
2018. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 peca1000 ***** válasza:
50%

Muszály elmondanod, hogy rosszul állsz anyagilag.


Ha ennek tudatában vesz neked dolgokat, akkor írd össze, hogy mi mennyibe került, és ahogy lesz pénzed, kifizeted.

2018. júl. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

?????

MIÉRT nem mondod el neki, mi van? Nem lenne egyszerűbb?

2018. júl. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nezd, vegye meg.

Parom azt sem veszi eszre, ha trening alsi van rajtam, vagy szexi mini.

2018. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, s nagyobb gond az, hogy ez foglalkoztat.
2018. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég finnyás párom van, szóval nem lenne annyira fura :D.

Én a helyedben ezekről őszintén beszélnék. És ha azt mondja, hogy "így nem vagy férfi!" - remek, időben meg tudtál szabadulni egy felszínes anyagias aranyásó p...tól. Én pl. a sumákolásért meg a kummantásért jobban haragudnék, mint azért, hogy épp anyagilag rossz helyzetben van a párom.

Ha meg túlzottan költeni akar rád, akkor azt mondod határozottan, hogy nem. Ezt az időszakot kibírod, nem akarod anyagilag kihasználni, de értékeled a felajánlását, ennyi.

2018. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, beszélek vele!
2018. júl. 5. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!