Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány még mindig szeret, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány még mindig szeret, de mindent megtesz azért, hogy felejtsen? Hogy akadályozzam meg ezt, mert szeretem!

Figyelt kérdés
Direkt mindent elkövet, hogy elfelejtsen! Megbánt, elküld, összejön mással (aztán nem működik a kapcsolat, és szakítanak), elbújik, jobbra-balra flörtöl, meg mindent csinál, de nem tud elfelejteni, és én sem Őt, annyi különbséggel, hogy én nem is akarom! Mit csináljak, hogy megakadályozzam végre, hogy ne meneküljön el az érzései elől... ? :(
2010. jún. 17. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
felejtsd el... neked is ez lenne a legjobb ha nem akar már összejönni veled miért gondolod, hogy szeret még? talán mégsem...
2010. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem vagytok együtt? Most komolyan. Szeretitek egymást...
2010. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
gondolom ha el akar felejteni hogy oda lehet érted :D nem csak képzelődsz egy kicsit?
2010. jún. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert pesszimista, és nincs elég bátorsága... Én optimista vagyok, és van elég bátorságom... Csak egyedül nem tudom megcsinálni, ha mindent megtesz, hogy ne jöjjünk össze. Azért ilyen, mert nagyon rosszul alakult a kapcsolatunk, tele bökkenőkkel, akadályokkal...
2010. jún. 17. 20:57
 5/10 anonim ***** válasza:

ez szívás..

menjetek a józsi barát műsorába:)

na de komolyan? valami extrát húzz elő a tarsolyodból

kicsit legyél olyan, amilyen ugyan nem voltál eddig, de imponálna neki.

ne hagyd annyiban.

kár lenne érte (ha igaz, amit írtál)

teremts új perspektívákat valahogyan.

ez nagyon kell hogy szóljon

2010. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem Janinak hívnak?:D
2010. jún. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sztem Dani vagy
2010. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát.. Komolyan mondom, én mindig újítok. :)) Már azt sem tudom, mit csináljak.. Annyi mindenben beújítottam. Folyamatosan... Nevemet nem árulhatom el. :D
2010. jún. 17. 21:42
 9/10 A kérdező kommentje:
De a legutóbbi nagy durranástól úgy beijedt, hogy sírt... :)))
2010. jún. 17. 21:46
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak tényleg nem könnyű úgy, hogy ha már nem kapok szinte semmi jót Tőle.... Szóval olyan ultrareménytelennek tűnik az egész.
2010. jún. 17. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!