Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen módszerek vannak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MrPifta kérdése:

Milyen módszerek vannak az akaratunk véghezvitelére?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy el akarok menni vásárolni, és kérem a páromat, hogy jöjjön velem. De neki ehhez nincs kedve. Sok hasonló eset volt már.


A helyzetet többféleképpen próbáltam már kezelni:

- kérdéssel indítva, hogy jobb belátásra bírjam (pl. látod milyen üres a hűtő?)

- Megkértem őt 5-6-7 alkalommal szépen

- Amikor még mindig nem működött, erősen szóltam rá (Gyere már, b+!)

- Volt, hogy erőszakot is használtam, hogy elérjem a célomat.

- Mivel egyenrangú kapcsolatban élünk (elvileg...) ezért felajánlottam üzletet is. "Ha eljössz velem vásárolni, akkor cserébe elviszlek moziba" (ahová én nem akarok menni, de miattad megteszem) Ez igazságosnak tűnik, és egyenrangúnak kezeli a másik felet.


Egyik módszer sem működik igazán. "Megmondtam, hogy nem megyek"


Milyen módszerek léteznek még hasonló problémák megoldására, hogy elérjem a célomat?

Csalódottnak érzem magam, mert nem az történik, amit én akarok. Kicsúszik a kezemből az irányítás, ha beletörődök, hogy nem jön velem, akkor elvesztettem ezt a csatát.



#párkapcsolati gond #elgedetlenség
2018. júl. 6. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Pfff....menj el egyedül. Miért kell kierőszakolni a másikból, amit nem akar?

Van gond a fejben nem kevés, ha azt hiszed attól vagy dominánsabb, hogy kényszerből elmegy veled vásárolni.

2018. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért vagy bunkó vadbarom? Ha nem lennél ilyen retardált, lehet még el is menne veled.
2018. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja, persze... Ha kedves vagyok vele, akkor sem azt csinálja, amit én akarok... Próbáltam kedves módszert is.

Nem hasznos tanács a "hagyd békén, menj egyedül", mert akkor nem érvényesül az akaratom

2018. júl. 7. 06:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg erőszakold, ha szerinted ez így jó, aztán hamarosan lelép majd örökre. Ha velem lennél már nem lennél...
2018. júl. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem akarok erőszakot én sem. "Igen drágám, máris megcsinálom, amit kérsz, drágám"-ot szeretnék
2018. júl. 7. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!