Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet kötelező az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet kötelező az apasági teszt?

Figyelt kérdés
Egy régebbi történetről jutott eszembe a kérdés, ahol az egyik ismerősöm sajátnak vélt gyerekéről derült ki hogy nem az övé. Természetesen az asszonyt azonnal kirugta a kölykével együtt. Olvastam egy tudományos cikkben hogy kb a házasságok 20-30%-ban a gyerek idegen férfitől van, magyarul a férj más gyerekét neveli. Szerintetek mi viszi rá a nőket hogy ilyesmit cselekedjenek azonkívül hogy így leplezik a félrelépésüket. Én kötelezővé tenném azt a bizonyos tesztet, sokak dolgát megkönnyítve.Ja és ne gyertek nekem azzal hogy bizalom, blabla, blabla.
2018. júl. 7. 14:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%

JÓ, legyen apasági teszt, és akkor a nemzetközi adatbázisban összetalálkoznának a balkézről született, ugyanahhoz az apához tartozó eltitkolt plusz családok gyerekei is.


Lenne móka és kacagás Európában.

2018. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
12%

Mert ilyenek nok. Alattomosak es te vannak hatso szandekkal. Es kepesek hosszu 10-20 eveket is leelni ugy, hogy 10-20 evig a masik szemebe hazudik. Ferfiban kevesebb az ilyen.

Erdekes amugy az is, hogy ha egy ferfi gyilkolni akar, azt altalaban, az esetek 90 szazalekaban hirtelen felindulasbol teszi. Ha egy no gyilkol, azt altalaban elore eltervezettkent hozza ossze. (Pszichologiai konyvek ezt irjak).

Szoval igen, hiaba nagy szerelem a nagy bizalom....a noknel sosem lehet tudni ezt.

En is kotelezove tennem ezt allamilag.

2018. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
A 20-30% azokra az esetekre vonatkozik, ahol kértek tesztet, mert gyanús volt a helyzet, nem az összes házasságra.
2018. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%

Pedig bizalom, blabla, és ha amúgy akarnék gyereket, és csak teszttel lehetne, akkor megcsinálnám a tesztet, és utána mehet az apuka isten hírével.


Ha nem bízik meg bennem, nemhogy ne dugjon meg, de rám se nézzen.

2018. júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
98%

Tegyük kötelezővé. Előre a kötelező teszt útján!


Jogilag és társadalmilag a házasság intézménye van kitalálva a gyermek jogainak érvényesítésére. Ezekből az ide vonatkozó fontosabb jogok:


- a gyermek apja mindig a házasság férfi tagja,

- a gyermek joga pedig a szülői vagyon öröklése.


Az apaság kérdése ilyen szabályozás mellett nem vet fel egyéb kötelező vizsgálatokat. Aki biztos akar lenni az apaságában az mehet a laborba és adhat ki egy rakás pénzt. Mi sem mutatja jobban a jelenlegi rendszer hatékonyságát, hogy apasági tesztek többnyire válás környékén merülnek fel, amikor az apa már minden módon alázni akarja a nejét vagy fordítva.

2018. júl. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%

Az állam érdeke. legyen anyja, apja a gyereknek, akik felnevelik. Kitől fogant, az már igazán mindegy az államnak. Akkor miért tenné kötelezővé?

Aki vizsgálatot akar, az fizessen érte.

Úgy mellékesen, nekem is volt két kolléga, ahol már 10 év felett voltak a gyerekek, mikor kiderült, vér szerint semmi közük a gyerekekhez.

2018. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
93%
Hány férfi szívná meg, mikor jönne a bírósági papír a gyerektartás-fizetési kötelezettségről. Esetleg nem is tudott róla, hogy egy jól sikerült buliban terhes lett a csaj, de a DNS adatbázisból kiderülne, hogy az övé, aztán fizess 18-24 évig. Én bevezettetném.
2018. júl. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
80%
Itt is volt az en kornyezetemben olyan, hogy 20-25 ev utan derult ki, hogy mastol van a gyerek. (Bar addigra kialakult a teljes apa-gyerek kotelek) nem emlekszem, hogy mi lett utana a sorsuk. De a not elhagyta a ferfi.
2018. júl. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%

Hat igen ez egy durva felvetés.. nem is féktelenül rossz.

Az ilyen tesztek bőven 100 ezer felett vannak, szerintem ebből jó pénzt lehet kaszálni, ezért kár lenne mindig mindenkinek ingyen megcsinálni.

2018. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
16%
Én kötelezővé tenném, az anya az mindig biztos de az apa akárki lehet, mi most tudtuk meg, hogy nem a páromé a kislány, ez miatt az közös gyerekre is lett csinálva dns teszt anyósom által, kiderült, hogy az övé a közös, de én egy gonosz vagyok mert a másik gyerekre én csinálrattam meg, a múlt miatt.
2018. júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!