Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált teszt, kötelező...

Kombinált teszt, kötelező ultrahang?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A kérdésem az lenne, ha megcsináltattam a kombinált tesztet, akkor ugye nem kell a kórházba mennem a 12 hetes ultrahangra? Én úgy tudtam, hogy akkor nem kell, mégis elkezdtem most ezen agyalni, mivel sokan mennek mindkettőre...

2017. szept. 5. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A kombinált teszten van uh-is nem? Nemcsak vérvételből áll, ha jól emlékszem.

Ha magánba elvégeztetted a vérvételt és utána az uh-ot, akkor nem kell az állami kórházban is. De ha van időpontod nyugodtan elmehetsz, nem árt ha több doki látja.

2017. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, volt ultrahang is. Nem kértem időpontot, mert jóval ezelőtt hallottam, hogy ebben az esetben nem kell. :) De mégis felötlött bennem a kérdés. Ráadásul mérete alapján ma töltöm a 13 hetet, szóval már le is csúsztam. Bár elvileg uh alapján minden rendben, szóval nem tudom mit idegeskedek... :)
2017. szept. 5. 15:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Van 2 genetikai ultrahang ami kotelezo!
2017. szept. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele. Azért tettem fel a kérdést. Csak mivel ez a teszt is ezekre a betegségekre irányúl, ill egy nőgyógyász orvos mondta, hogy így nem kell mennem a kórházba, bátorkodtam nem menni.
2017. szept. 5. 16:24
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Na , akkor mi a kérdés?:) anya leszel, most már dönts magadtól. Nem hiszem h baj h nem mentél a kombinált amúgyis pontosabb kicsit.
2017. szept. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már anya vagyok. :) Egy anya is elbizonytalanodhat szerintem. :D De igen, kérdés megoldva, felhívtam a védőnőt. :)
2017. szept. 5. 16:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Rendben, boldog babavarast :)
2017. szept. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2017. szept. 6. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!