Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm elmegy diszkóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elmegy diszkóba egy fiú barátjával és nála alszik aznap este elvileg külön szobában. Már 1 éve ismerik egymást de nekem mégis fura hogy másik srácnál alszik és nem az utolsó busszal jön haza. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 7. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Ha bízom benne semmit. Ha nem akkor szóvá tenném, hogy ez nem szép dolog és kellemetlen helyzetbe hoz az efféle húzásaival.
2018. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%

Miért a barátnőd, ha nem bízol meg benne? És mi van, ha olyan jól érzik magukat, hogy lekésné az utolsó buszt?


Komolyan, a legtöbb ember éretlen egy kapcsolatra. Ha tudod, hogy minden rendben van veletek, megbízol benne, akkor mi a probléma?

Gondolom a barátnőd mesélt a fiú haverjáról.


Nézd a foci vb-t és ne agyalj b..romságokon.

2018. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%

Miért kene haza mennie az utolsó busszal ha bulizni megy

Én egész éjszaka bulizom nincs megállás

Miért nem jó ha hazamegy az első busszal reggel

Én azt tennem

2018. júl. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Kerdezo....te normalis vagy?

Tudod ki engedne el a csajat egy pasival.

Nem normalis dolog. Meg ott is alszik. Aham...alszik, kulon szobaban...persze. A gyereket megy golya hozza.

2018. júl. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Többet nem kéne hazajönnie, csak a cuccaiért. Aludjon a másik barátjánál, vagy ahol akar.
2018. júl. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj, de ha a barátnőd nézne téged valamibe nem aludna más fickónál. Főleg nem buli után ittasan. Te ismered a pasit? Te elmennél egy buli után más nőhöz aludni? Ő ezt hagyná?
2018. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

En meg baratnömnel sem alszom nem hogy fiu ismerösnel

Az elsö busszal jövök haza

vagy a parom eljön ertem

de volt h nem voltam jol,sokat ittam

parom nem akartam felkelteni nem akartam ugy lasson

többen is felajanlottak h aludjak nalul

inkabb felhivtam apukamat aki siman eljött ertem

de soha semmilyen körülmenyek között nem aludnek ferfinal

es nem azert mert a parom nem bizol bennem!

Mert ö tenyleg tüzbe tenne ertem a kezet

igaz sose adtam okot az ellenkezöjere

Azert sem mert tisztelem a parom annyival

hogy egy apro pillanatnyi ideig megforduljon a buksijaban mivan ha törtent vmi

Amugyis te miert nem mesz velük???

Vagy ismered ezt a baratjat?

En biztos allitanek fel hatart

nekem mar az sok h mas pasival megy az ejszakaba

nem h meg nala is alszik???

2018. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Mit tennék? Kiakadnék! Bizalom ide vagy oda. Én sem alszok mással.. Màsnàl ő se tegye, nagyon egyszerű a képlet. Ha nem tetszik elballaghat. Sztem is van azért egy hatàr.
2018. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10%
Elvileg külön szobàba alszanak .Figyelj én ebben nem lennék olyan biztos .Max ha nagyon k.o -n lennêk akkor persze hogy a fiu haverom nem hagy egyedül hanem legfeljebb felültet egy buszra vagy hazakisér de semmi több.Ha házibuli lenne akkor meg is értenêm hogy ott alszik .
2018. júl. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

A nagy bizakodó válaszadók! Aztán a való életben meg sírtok ha a csajotok kilép akár az utcára egyedül.(első hozzászólók)


Itt nem a bizalomról van szó! Hanem hogy a csaj semmibe veszi a párját s az orra előtt csinál belőle hülyét. Ez nem normális dolog, nem értem miért is gondolkodsz rajta. Ha ilyesmivel betudnak etetni, akkor meg is érdemled.

Még ha van is fiú-lány barátság... Ez a szitu bőőőőven túllő ezen a kategórián,pláne ha párja is van az illetőnek.

2018. júl. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!