Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás az, ha a férj kidobja a feleségét, mert az megcsalta és már aznap este lefekszik egy másik nővel?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a szakitás véglegesen megtörtént, akkor nem. (Jogilag, mig el nem válnak, igen.)
2013. márc. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás,csak bosszú"vágy"
2013. márc. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

miért lenne megcsalás?

kidobja és utána fekszik le mással. nem is értem

2013. márc. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A nővéremnek, aki szívből megbánta, amit tett és bevallotta, hogy tiszta lappal kezdhesse újraépíteni a házasságát egy "kicsit" rosszul esett.
2013. márc. 19. 17:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

kit érdekel?

megcsalta a férjét, innen kezdve csak egy r*banc.

jól tette a pasi, hogy kidobta és mással volt már este

2013. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem meg a nővérem tette jól. Most bebizonyosodott, hogy a férje soha nem szerette!
2013. márc. 19. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

mi van???

mert a nővéred gyönyörűen bebizonyította, hogy szereti azzal, hogy ok nélkül összefeküdt mással :D

istenem.... remélem nem minden ember ilyen hülye mint ti ketten. ne szaporodjatok...

a volt férje szabad ember, azzal fekszik le akivel akar...

2013. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg elfuserált egy logikátok van kérdező..

"Most bebizonyosodott, hogy a férje soha nem szerette!"


A nővéred megcsalta. Az emberek többsége ezt nem tudja megbocsátani. Tehát szakít. Ez normális reakció. Vagy szerinted mi lenne a normális? Ha a férje örömében cigánykereket vetne?

A nővéred hibázott. Viselje a következményeket.

Ha szakított akkor ez nem megcsalás. Csak a nővéred az aki megcsalt. Fog már fel hogyha szakít akkor nem megcsalás, hanem korrekt. A nővéred nem volt korrekt.

Amúgy az hogy ennyire felzaklatta szerintem azt jelenti hogy igenis szerette a férje, különben nem akarna bosszút állni.

Az egy másik kérdés hogy én hogy reagálnék? Te pl hogy reagálnál kérdező ha megcsalna a párod? Boldogan új életet kezdenél vele azonnal?

Én nem állnék bosszút de az biztos hogy nagyon kiakadnék és szakítanék.

Biztos hogy a férj is hibás és nem reagált a legjobban a dologra és a háttérben több probléma is lehetett ami ide vezetett, de a megcsaló az csak a nővéred volt.

2013. márc. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!