Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt szeretném, hogy minden a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretném, hogy minden a régi legyen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a párommal. Nagyon hamar össze is költöztünk (megvolt az oka). Eleinte minden szép volt, sokat nevettünk, szerettük egymást, elvoltunk. De most az utóbbi két hétben nem jók a dolgok. 1,5 hónapja veszítettem el édesanyámat és ez leginkább most jön ki rajtam, mostanában vagyok nagyon magam alatt és nagyon ingerlékeny és türelmetlen vagyok a párommal is. A baj az, hogy ha én ezen próbálok is változtatni, tehát vele szemben normálisan viselkedni, ő akkor is mindig rátesz egy lapáttal és hisztizik, rosszkedvű, mindig minden baj neki. Van 3 kicsi cicánk, akik rosszak picit és miattuk is kivan, pedig nem ördögök, csak rohangálnak, felmennek az asztalra és leszedik a kiterített ruhát.

De ezen kívül is talál magának hisztiznivalót. 8-tól 19-ig dolgozom egy héten kb 5-6 napot, mikor hogy és ő nagyon fáradt már, hogy mindent meg kell csinálnia és még jönnie kell nekem segíteni este. Pedig sose mondtam, sőt... Minden nap elmondom, ha nem akar, nem jön, én munkám, megcsinálom egyedül is. Egyszerűen nem tudom mit tehetnék, mert az is, hogy én kivagyok meg az, hogy ő kivan, összeadódik és állandóan veszekszünk már két hete.

Bár azt kicsit fajlalom, hogy nem áll mellém, pedig nagyon rossz időszak ez. De anyukám halálának másnapján ő már egész nap alig szólt hozzám, mert "rossz volt a munkahelyén". Én ezt megértem, de kicsit az én bajomat nagyobbnak éreztem. De ha elmondom ezeket neki, akkor besértődik és azt mondja hogy én azt mondtam hogy "ő szar nekem" közbe soha nem állítottam ilyet.

Ilyenkor még utólag is én vigasztalom őt...

Nem tudom mit tehetnék :(


2018. júl. 12. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A "párod" egy nagyon önző ember.
2018. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A első válaszolónak igaza van önző csak magára gondol.Nem néz téged hogy mi van veled egyszerűen nem érdekli ő elvan az ő kis világában.

Válaszoztatni csak ugy tudsz ha leülsz szépen -beszélgetni vele.

2018. júl. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hisztis,elkényeztetett kisfiú az ilyen,nem férfi.Remélem nem akarsz szülni neki gyereket,jól gondold meg azt is hogy vele maradj...Mert az életben több lesz a nehéz helyzet, mint a habos-babos,és ha már az első megpróbáltatást így veszi,hát nem tudom mi várható tőle később...
2018. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne akar, inkább lépj le és keress olyan FÉRFIT, aki melletted áll és nem hisztizik.
2018. júl. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég önző és kicsinyes a viselkedése. Jó hogy azért nem vagy hibás, hogy megszülettél. A helyedben én nem maradnék vele. Ezt hívják mérgező kapcsolatnak. Ha neked rossz, akkor neki 100x rosszabb lesz. Nem hiszem hogy erre vágysz a hátralévő életedben...
2018. júl. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!