Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ujra régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ujra régi legyen minden? Tavolsag 400 km sose volt szemelyes tali hianyzik

Figyelt kérdés
8 eve beszelgetek egy lannyal viber messenger kisebb nagyobb kihagyassal, de ujra beszeltunk s allandoan en kerestem hivtam telefonon irtam ra ő meg csak viberen irt sablon szoveget szia mizu ezt szova tettem s azota en sok vagyok neki

2016. máj. 25. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

És neked van annyi eszed, hogy 8 évet elpazaroltál egy ilyen emberre és még most is abban reménykedsz, hogy valamit tegyél, hogy olyan legyen mint régen?


Akkor ezek szerint, te nem is akarsz vele találkozni, ha azt szeretnéd, hogy minden olyan legyen mint régen?


Kapj már az agyadhoz ember!! 8 év nulla tali? Beteg vagy?? TALÁLKOZZATOK MÁR!! Ha nincs lehetőség, hagyd a francba, az egész nem ér annyit!


A közeledben lévő nőket meg levegőnek nézed?

2016. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mondom volt kihagyas eleg sok ev es,neki kapcsolat mint nekem is de egy honap mulva megyek oda....
2016. máj. 25. 22:20
 3/14 opened paradise ***** válasza:

Oh ember...

8 év,még gombócból is sok.

2016. máj. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

mi mi mi mi mi???????

sose talalkoztatok?

de legalabb webcameran lattad?

2016. máj. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Pfff haver, te egy a fantáziádban létező személybe vagy szerelmes...
2016. máj. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem fantazia igen volt cam telefon letezo személy stb de azert komolyan nagyon jo valaszok ezek
2016. máj. 26. 12:42
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Komolyan, és még te vagy felháborodva "de azert komolyan nagyon jo valaszok ezek"


Nem mi b..sztunk el az életünkből fölöslegesen 8 évet, hanem te! Úgyhogy ezen is gondolkodj már el egy picit, hogy ennek az elmúlt 8 éves beszélgetésnek mi értelme volt, lett-e valami folytatása a jövőre nézve, ami személyes, összeköltözés..stb.

Mert az, hogy csak irogatsz, beszélgetsz és videóchat-elsz valakivel hosszabb ideig, de nincs fizikai kontaktus, se tali, főleg felnőtt korban, amikor az ember már tisztában van azzal, hogy minden perc számít, mert egyre csak idősödünk, és ezért töltsük hasznosan a kapott időt, egy ilyet bevállalni hosszabb ideig, értelmetlen és időpazarlás.



Most meg itt sírsz, de még mindig nem látod, hogy ő lehet, hogy nem is akar téged "de ujra beszeltunk s allandoan en kerestem hivtam telefonon irtam ra ő meg csak viberen irt sablon szoveget szia mizu ezt szova tettem s azota en sok vagyok neki", lehet, hogy h..lyít téged, hisz 400 km, nehogy már neki ne legyen a közelben valakije, úgyse tudod lecsekkolni, meg azért szerintem ő nem olyan h..lye, hogy 8 évet elcsesz értelmetlen dolgokra.


Kapj már az agyadhoz, már ha van! Ha a jövő hónapban nem tudtok legkésőbb talizni, fölösleges folytatni és értelmetlen további reményeket fűznöd ehhez a dologhoz!!

2016. máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy sírok?? Csak ertelmetlenul állok a dolog elott tudod 2 all a vasar még hogy ido fogy meg stb meg 8 ev az életemből elment ra holott irtam kihagyas volt tobb evek mikor nem kerestuk egymast :) tetszik a hozzaallasod ;)
2016. máj. 26. 17:07
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

Sírás: "Mit tegyek hogy ujra régi legyen minden?"


Igen, tudom,hogy kettőn áll a vásár, de a szövegből számomra az derül ki, hogy a csaj lesz..r téged, mert ha tényleg érdeklődne irántad és akarna valamit, akkor ő is keresne téged és másképpen viszonyulna hozzád!


És a kihagyások között se jött meg az eszed, hogy keress magadnak a környezetedben egy lányt? És még mindig utána epedsz?


Hát a te életed, azt csinálsz, amit akarsz! Feletted is ugyanúgy elmegy az idő, mint mindenki más felett, csak nem mindegy, hogy hogyan töltöd el!

2016. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Figyelj nem sértésből írtam amit írtam. De camozással meg telefonálgatással, nem ismersz meg egy embert.


Egyébként meg nem érdekled ha nem keres. Ilyen egyszerű. A szerelem vagy csak szimpátia oda vissza kell működjön, illetve ennek a kimutatása. Ami ugye abban nyilvánul meg hogy keressük a másik társaságát. Ő nem keresett téged....

2016. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!