Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakarja velem dobatni?

Figyelt kérdés

Azért írom ide a kérdést, mert gyerekes vitának tartom.


3 hónapja van egy párom, előtte pedig 4 évig volt barátom. Ő volt az első szerelmem. 1 éve nem tartom vele a kapcsolatot.

Nem is beszélek vele és minden holmiját kidobtam vagy vissza adtam kivéve egy kulcstartót.


Ezt még én vettem. Fél szivecske.

Az exemnél már kapcsolatunk alatt nem volt meg a párja és csak azért tartottam meg mert tetszett , nem pedig az emlékek miatt.

Kiakarja dobatni pedig én szeretem az ilyen kütyüket de ő nem használ ilyeneket.


Normális dolog ez? Jogosan dobatja ki velem?


21/L ő 23...


2018. júl. 12. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mem jogos. Attól még, hogy ő nem használ ilyeneket, attól még te használhatod, ez milyen kifogás? Ráadásul nem is az exedtől kaptad, hanem te vetted.
2018. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem jogos. Ez egy diktátor. Kell ez az ember neked?
2018. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se jogos főleg, hogy te vetted magadnak. Nem tudom ilyenek miatt minek kell hisztizni...
2018. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én inkább a csávót dobnám ki
2018. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Megjöttek az ügyeletes szakítás szurkolók:).

Tartsd meg túléli.

2018. júl. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!