Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért probléma egyes emberekne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért probléma egyes embereknek ha a párjuk ott alszik másnál, nemtől függetlenűl és ezért képes szakítani az illetővel?

Figyelt kérdés

2018. júl. 17. 05:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Ez azért nagyon körülményfüggő. Nem mindegy, hogy egy haveromnál voltam házibulizni és ott ragadtam, vagy buli után random srácnál aludtam mert kefélhetnékem volt. Ugye érzed a különbséget és nem kell tovább magyarázni? :D


26/N

2018. júl. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Azért a kérdés nem ilyen egyszerű. Mindkét nem másként reagál, kérdés, hogy ki az a "más" (nagyon régi barát, egy ismeretlen, akinek még be se mutatta a párját, a "srác, aki miatt nem kell aggódni" stb.) és milyen körülmények között történik az ottalvás (pl. utazás közben beugrik hozzá, lekési az utolsó buszt hazafelé stb.).


És még ezekre rakódnak azok a személyes tulajdonságok (életkor, bizalom, féltékenység stb.), amik tovább árnyalhatják egy ember fenti kérdéshez való hozzáállását. Megjegyzem, ha ebben a relációban az "ottalvó" személy nem tudja felmérni, hogy ez a párjának nem tetszik, de ennek ellenére mégis "ottalszik", akkor annak a párkapcsolata nem is volt fontos.

2018. júl. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Amikor ennyire nagyon fontos ott aludni egy ellenkező nemű havernál, ott 99%, hogy dugás van.
2018. júl. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Ráadásul az esetleges italozás, könnyelművé teheti az embert.
2018. júl. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Az együtt alvás egy intim dolog. Azt az ember a párjával csinálja.

Ha lány lánynál, fiú fiúnál alszik, az más.

De ha a párom ott aludna egy lánynál, én is szakítanék.

Ha meg mégis rákényszerül, pl nem tud hazajönni, akkor aludjon a nappaliban, de ne a lány ágyában.

2018. júl. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egy volt osztálytársam volt,külön kérdeztem zavarja e-,erre kibukik. 24N
2018. júl. 17. 09:00
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem egy ágyban aludtunk hanem a kanapén és nem volt kedvem futni a vonathoz mert túl fáradt voltam.
2018. júl. 17. 09:02
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezért gyerekes dolog szakítani. Én is szomoru lennek, ha nem jönne haza a parom,de aztán masnap örömmel várnám. Ha pedig nem éltek együtt és eleve külön töltöttétek volna az estét, akkor teljesen mindegy.
2018. júl. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Azért, mert önismerethiányosak, nem értik és nem tudják kontrollálni a saját működésüket, motivációikat, ezért másokat sem képesek megismerni és megérteni, és ezért nem képesek bizalmat kialakítani. Számukra a hűség egyetlen "mérőszáma" a monogámia, és a hűség biztosításának kizárólagos eszközei a korlátozás, az eltiltás, a kisajátítás és a folyamatos ellenőrzés.

Mert ugyan mégis mit gondol a párjáról az, aki nem meri egy légtérben hagyni néhány órára kettesben egy ellenkező nemű emberrel?


>nemtől függetlenül


Ilyenről nem igazán hallottam, ez a túlzás egy újabb foka.

2018. júl. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Ez szerintem is gyerekes és én sem értem. Aki szerint két ellenkező nemű ember között csak szex történhet, az valami beteg elme.... Nekem is vannak fiú barátaim, akikkel el szoktam járni ide-oda, beszélgetünk és aludtunk is már együtt pl. kiránduláson vagy buliban (nyilván nem egymáson fetrengve, átkarolva stb.). A páromnak ugyanúgy vannak lány barátai, akikkel jóban van és szokott velük találkozni, bulizni és ő is aludt már velük együtt. Ha ezeken bármelyikünk is kiakadna, akkor másból sem állna a kapcsolatunk, mint hisztizésből, veszekedésből és nyávogásból.... Én úgy gondolom, hogy ez a szereteten és a bizalmon múlik. A párom nem attól lesz hozzám hűséges, hogy magamhoz láncolom és bezárom a pincébe, hanem attól, hogy szeret. Ha meg akar csalni, akkor pedig nem kell másnál aludni, nem kell elutazni stb., mert bármikor meg tudja tenni, bárhol, bárkivel, hiszen nem vagyok vele 0-24. Ha pedig nem akar megcsalni, akkor az próbálkozhat be nála, aki csak akar, mert nem fog. Ha azon aggódnék, hogy "úristen mit csinál, ha kilép a házból és nem látom", akkor meg is hülyülnék és a világon semmi értelme nem lenne a kapcsolatunknak.
2018. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!