Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után mutatjátok be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mutatjátok be a párotokat a szülőknek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
ahogy esik ugy puffan.
2010. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7-8 év
2010. jún. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1 hét után, utána szakított is velem... csak azt nem értem akkor miért hívott fel hozzájuk?


16/F

2010. jún. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szerelmes vagyok és eltelt legalább 1 hónap... bár én lány vagyok és anyukám megmondta, hogy nem csinálhatok átjáróházat a lakásból, csak az a fiú mehet fel, akit komolyan gondolok. Fiúknál gondolom ez azért másképp van. De nekem is idő kéne azért, hogy felmenjek a fiú szüleihez, pár találkozó után biztos nem menne. Mondjuk az is más, ha már régóta ismerjük egymást pl. suliból, vagy a szülők is ismerik egymást.
2010. jún. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mostani barátom 1 hét után mutattam be itthon, de volt olyan srác akivel még csak a randik voltak már hazajöttünk!:) Szóval változó! Van akit 1 hónap után se mertem az alpári bunkó stílusa miatt.
2010. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem egy olyan fiút kell csak bemutatni akit komolyan gondolsz !

Én olyan 3 hónap mulva :)

2010. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát ez mindenkinél változó,ahogy alakul.Nekem személy szerint az elmúlt egy évben 3-4 probálkozásom volt kapcsolat terén randizgatás cím szóval,s mindig úgy alakult h valakivel össze fútotunk a családból,s nálunk ez nem egy olyan dolog h most húúúúú itt van az új baratnöje vagy pasija,nálunk full természetes ez h fiatalok vanak a családban s ha egy hónapig is vagyunk együtt vagy épp más rokon az az egy hónapban is család tagnak kezelik,ezt sokan akik a családunkal kapcsolatba kerülnek nem nagyon értik h h lehet egy család ennyire barátságos.
2010. jún. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!