Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vasárnap lesz 2 hónapja h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasárnap lesz 2 hónapja h járunk. Szerintem nem fogunk találkozni emiatt. Mi legyen?

Figyelt kérdés

14 lány vok, nagyon szeretjük egyást, és neki nem hiányzok csak sztem 1 héttel a találkozás után....ezen a héten találkoztunk, de nekem már hiányzik...nehezen bírom ki nélküle...:S bár tudom h szeret, de akkor is. Naszal felhozzam én a találkát, elhívjam hozzánk? Segítsetek plííz

ja és nem sexelünk, az olyan válaszoktól kiméljetek...thx


2010. jún. 18. 19:14
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
ingyenélő..ez a szó nem jutott eszembe!:):D
2010. jún. 18. 19:44
 12/21 anonim ***** válasza:
De igen,meg lehet ennyibol tudni.Az irasbol,a gondolatokbol latszik,hogy eleg gyerek vagy.Nem sertesnek irtam,hiszen mi mas legyen egy 14 eves mint gyerek?:)
2010. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
vállalom h 14 évesen nem érek fel egy felnőt gondolkodásával....:)
2010. jún. 18. 20:11
 14/21 anonim ***** válasza:
A fiú nem akar veled talizni, nem mondta, hogy szeretne vagy kénne?
2010. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
nemmondta...sajnos úgy érzem h találkozás után kb egy hét mulva kezdek el neki hiányozni...és ez még 4. v 5. nap...és ha leírom neki h hiányzik akkor ír egy ikszdé-t...:S
2010. jún. 18. 20:52
 16/21 anonim ***** válasza:

Ezt írja arra hogy hiányzol neki: XD ?

Elég gyerekes megnyilvánulás..talán nem tudja mit mondjon rá. 2 hónapja vagytok együtt, talán benne még nem is alakult ki igazi érzelem.

Amúgy, ha találkozni szeretnél, mond meg neki konkrétan és ne köntörfalazz. Azokból, amiket az első válaszoló mondott, még egy felnőtt férfi sem fog kihámozni semmit, nem hogy egy 14 éves :)


A férfiak nem értenek az utalásokból, csak a konkrétumokból. És meg is hálálják, ha nem utalgatásokból kell kitalálniuk, hogy mit is szeretnél.


Hidd csak el :)


L/21

2010. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

a pasi 17....

amúgy értem a válaszokat, és köszönöm...segítettek...:)

szerintem akkor én fogom neki mondani h találkozzunk...


ja és szeret, ő kezdett el "udvarolni" :)

Szóval kialakult benne a szerelem érzése...és elég ép felfogású fiú...tudja mit akar....:)

2010. jún. 18. 21:06
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem dedós a fiúd. Bocsi :) Dedós még ahhoz hogy barátnője legyen, hiába 17.
2010. jún. 19. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
nemakarom kidobni, mert szeretem....és akkor csak nekem lenne mégrosszabb...meg neki is rosszul esne, mert ha nem is gyakran hiányzok neki, attól még szeret, ezt érzem rajta, ha vele vagyok.
2010. jún. 19. 11:32
 20/21 anonim ***** válasza:

Tudod az, hogy együtt vagytok és jó együtt, vagy hogy megtetszettél neki még nem szerelem. Szóval ne ess abba a hibába, hogy azt hiszed szerelmes, hacsak ezt így ki nem mondta konkrétan.


És ne is mondd meg Te most még Neki, hogy szerelmes vagy, mert még úgy látom korai lenne. Már ha eddig meg nem tetted. Könnyen elijesztheted vele.


Amúgy én azt mondanám neki, hogy jól érzés Vele lenni, úgyhogy szívesen találkoznék vele többet egy héten, ha így foci vb idején ráér :P :)

2010. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!