Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ezt teszi a parom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ezt teszi a parom, mit akar ebbol kihozni?

Figyelt kérdés

Jo regota lassan ketto eve csinalja azt szinte mar napi szinten, amiota megszuletett a kisfiunk. Azota lelkileg zsarol ami nagyon rossz, mindenbe beleprobal kotni,hol ott o is tudja nincs igaza, hiaba kerek puszit,egy olelest, megvonja a szeretetet tolem. Azt teszi h erezteti velem csak a gyerek fontos neki. Hat igen nagyon ugyesen teszi, erzem mintha utolso ember volnek az eleteben. Elore fejben kiterveli, mibe is kosson bele. Haragszik ha boldogtalannak lat ami miatta es a tettei miatt van, es azert nen jon idoben haza, ne lasson szomoru arcot, mert azt nem szereti.

Hiaba mondom csak szeretnem erezni h fontos vagyok neki, erezni neha hogy olel, es neha kis puszi. De tudja ez tenne vidamma, es azert nem teszi ezt.Miert csinalja? Mondom a gyereket szereti oleli, engem is oleljen at kicsit, melyre az a valadza h a puszi az oleles automatikusan jon, nem amikor en akarom. Miert? Napi szinten ez megy es ebbol is ugyet csinal, felharagszik es megy itthonrol



#Oleled
2018. júl. 20. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szegény gyerek... meg lesz áldva veletek később... (meg most is, csak még nem érzékeli annyira).
2018. júl. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Probalok a gyerek elott nyugodt lenni ha ketten vagyunk. Apja hazaer, erzem mas vagyok
2018. júl. 20. 17:58
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenének vagytok együtt? Ha nincs probléma ti generàltok. Ha valakit szeretünk ez alap... Ebből az íràsból süt, hogy ennek a kapcsolatnak nem lesz jó vége.
2018. júl. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Erzem valami elore kitervelt dologrol van szo, mert ezekelott minden rendben volt koztunk.
2018. júl. 20. 18:10
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem mi generalunk problemat , hanem csak a parom, En alig szolok valamit is, ha csinalok vagy mondok is valamit neki, csak szep szavak. O csinal bajt, de nem tudom mi lesz a vege
2018. júl. 20. 18:14
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert valoszinuleg van valakije, es ezert nem vonzodik hozzad. Gondolom a terhesseg, meg a szules elvette a kedvet toled. Sok ilyen genetikai korcs van a ferfiak kozott. Sajnalom, probalj a picibol erot, szeretetet meriteni.
2018. júl. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem szeret, nem tisztel, te pedig egy lábtorlőként tűröd és pitizel a szeretetéért. Mégis hogy tisztelne, ha te se tiszteled magad? Hogy szeretheted még mindig ezt az utolsó alja férget, aki úgy bánik veled, mint egy darab szarral? Szegény gyerek, egyedül őt sajnálom, ezzel csak ezt éred el, hogy ő is ebben fog felnőni és megtanulja ezt a beteg kapcsolati mintát, hogy aztán egész életében szenvedhet ő is szarabbnál szarabb kapcsolatokban..
2018. júl. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy vele?


Őszintén, szarik ő rád... és eddig is tette, csak most ki is mutatja.

2018. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nem bánod, válaszolok a gyerek szemszögéből... nekem ez volt a gyerekkorom, ezt láttam kicsi korom óta.


Nem tudom milyen volt a kapcsolatotok a gyerek előtt, de ez így mindenki számára nem oké. Saját példát mesélek, aztán leszűröd a következményeket, ha akarod.

Apámnak voltak női anyám mellett, vagy egy biztosan, nem is zavartatta magát. Anya olyan volt, mint te. Otthon folyamatosan ment a lelki terror, zsarolások, később már apró testiségnek nevezhető dolgok, amiket akkor kicsiként teljesen természetesnek fogtam fel... a mai napig előttem van egy kép, amkkor apám leköpi anyámat, aki csak tűrt.

Később apám adta be a válópert, arra hivatkozva, hogy sz@r a házasság meg a felesége meg minden, de a gyerek azért kellene neki és akármi lesz, a jövőben figyelni fogja anyát, nehogy ''rossz apaképet'' hozzon az életembe. Nem ő hozta a rossz apaképet...


Szóval én azt mondom, hogy te ebben a történetben már nem sok szerepet játszol, bármennyire is szeretnéd. Próbáld meg megbeszélni vele, ha eddig arra még nem került sor, de mindenképpen azt javaslom, hogy a gyerek érdekeit tartsd szem előtt, nehogy egy gyakori kérdéseken lógó alak legyen belőle huszonéves korára.

2018. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
megszülted neki azt a gyereket, ő ezt kihasználja, te nem tudod félredobni, s most ez van. ez a baj némelyik emberrel, ha látja h a másik szereti, vagy nem tud reagálni érdemben (mint most te, h akkor elmenekülsz ha nem lesz normális), akkor azt szépen kihasználja. előbb utóbb zsarolni is fog, ha nem hagyod abba "ezt a fajta" követelőzést, akkor ott hagy, ő még fiatal ehhez, neki még élni kell, akármi... jó megoldás nincs, mert nem tudod megváltoztatni, senki nem tudja. azok az emberek akik képtelenek ezeket az alapokat teljesíteni, ezek gyerekek még érzelmileg, s vszínű nem fog felnőni sosem. (de ne legyen igazam)
2018. júl. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!