Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Félig szakítás létezik vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félig szakítás létezik vagy ez most mi? Mit akar ebből kihozni? Érvek a kapcsolatunk mellett és ellene!?

Figyelt kérdés

A barátommal több,mint 3 éve vagyunk együtt.Tegnap tulajdonképpen szakított velem.Szerinte a logikus lépés az lenne,ha most szakítanánk.Az okok:

- túl parancsolgatós vagyok (néha valóban így is van,szerinte ez már házisárkány viselkedés)

-túl akaratos vagyok (néha nekem is vannak ötleteim,amit szeretnék vele együtt csinálni,és neki épp nincsen kedve vagy nem tetszik az ötlet,amire persze sosem mond nemet,csak magában dúl-fúl)

-nem sikerült lefogynom (duci vagyok, így ismert meg,azt mondja,hogy így szeret,de csalódott,mert mégsem sikerült-az evés a stresszcsökkentés legrosszabb módja nálam)

Az én okaim:

-önző,főleg az ágyban (ha kielégítem kézzel/szájjal,akkor az milyen szuper,fordított helyzetben szenvedő fejet vág

- nem igazán tud kiállni magáért mással szemben (csak velem)

- mindig engem állít be bűnbaknak (pl. ha valahonnan késünk miatta,akkor azt mondja,hogy én álltam sokat a tükör előtt,ő pedig már sokkal korábban indulásra kész volt- tudom apróság,de rosszul esik)


- mindezek mellett a tökéletes barátnő vagyok számára és szeret,de a jövőnk így bizonytalan


Egyszerűen nem tudok dűlőre jutni,hogy miért nem elég,ha megváltozom.Hajlandó is lennék,de szerinte akkor nem lennék már önmagam és azt nem szeretné,de ha meggyőzöm,hogy a szakítással hülyeséget követne el,akkor együtt maradunk.


24/N és 27/F



2015. máj. 4. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha most ilyen apróságokon ennyit problémáztok, mi lesz később, amikir már komolyabb dolgokról kell beszélnetek, döntenetek. Nem éri meg szenvedni/küzdeni egy ilyen kapcsolatért...
2015. máj. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, van egy nagyon jó trükk ilyenkor.

Átgondolod a dolgaidat, és mosolyogva bevágod, hogy rendben szakítsatok. Ha együtt laktok költözz el bnődhöz, vagy haza annyi cuccal, hogy pár hétre elég legyen.

Ne írj neki, ne hívd! Ha keres fb-n mondjuk válaszolj órákkal később vagy reggel. Legyél titokzatos, nagyon finoman utalgass hogy bocsi de más dolgom volt, és egy smile. :D:D

Akkor a falat fogja kaparni, és könyörögni fog hogy visszafogadd. Na olyankor ülj le vele beszélni, hogy min változtassatok.

90% a siker.

A maradék 10ben nem fog keresni, tehát más van kilátásban neki, úgyhogy akkor annyit is ér. :)

Ne aggódj a sors téged igazol majd.

2015. máj. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is legjobb,amit tehetsz,ha kicsit eltávolodsz tőle,egy ideig nem kommunikálsz vele.Vonulj vissza,engedd útjára.Ha tényleg szeret és fontos vagy számára,nem fog könnyen elengedni,és észbe kap,ha nem így történik,akkor nem is számítasz neki igazán.
2015. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!