Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet ilyen, mintha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ilyen, mintha lélekben, fejben nem is "ott" lenne?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 08:27
1 2
 1/13 Morcika83 ***** válasza:
Hol? Mi közben? Több infót!!!!!
2010. jún. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A barátnőmmel mintegy 3 hónapja vagyunk együtt, de olyan furcsa,mikor lemegyek náluk,találkozunk, mintha lélekben nem is ott lenne...teljesen máshol, olyankor néz ki a fejjéből..beszélek hozzá és mintha ott sem lenne, fáziskésés..."félre beszél", teljesen zavart..utóbbi időben egyre gyakrabban. Érzem h nem önmaga.mitől lehet ez? Azt mondja szeret,(ahogy én is) és nem akar elveszteni...de mért ilyen?mintha egyfolytában járna valamin az agya...vagy nem tom...elképzelhető h nem érzi jól magát velem?
2010. jún. 19. 08:31
 3/13 Morcika83 ***** válasza:
Elképzelhető ez is, meg sok minden más is, gyógyszert nem szed? Vagy esetleg zavarban nem lehet? Kérdezd meg tőle mert nagyon sok oka lehet ennek.
2010. jún. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Jaj istenem. Miért kell mindenkit idiótának titulálni ilyesmiért? Én is szoktam ezt csinálni és nem vagyok bolond.

A te barátnőd is valószínűleg olyan, mint én. Néha megakad valami a fejében és gondolkozik. Kell néha egy kiskapu, hogy el tudj vonulni. És ehhez nem feltétlenül kell a világvége kihaltsága.

Szerintem nem kéne ezen problémáznod, mert ez nem jelenti azt, hogy nem szeret. Ne komplikáld túl a dolgokat, mert ráfázhatsz! Úgyhogy nyugalom :) Ha nagyon zavar, kérdezz rá, hogy van-e valami problémája, és tudsz-e benne segíteni.

2010. jún. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Biztosan tudod, hogy szeret téged? Azért kérdezem, mert vannak olyan emberek, akik ily módon szeretik kifejezésre juttatni, hogy már nem ragaszkodnak kimondottan a partnerükhöz, szóval lehet, hogy ki akar ábrándítani önmagából, de az is lehet, hogy valamilyen mentális gubanc lepte meg. Ez hányszor fordult eddig elő?
2010. jún. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Morcika83 ***** válasza:
Azért nem mindegy hogy ez mennyire sűrűn fordul elő, persze mindenki elmélázik néha de ha ez állandósul akkor ez már nem normális, és én nem azt mondtam hogy bolond hanem hogy nem szed például allergia gyógyszert........
2010. jún. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Elég gyakran...utóbbi 2 hétben szinte mindig...igaz nap vége felé feloldódik..de olyan furcsa ez az egész.ez nem szimpla bambulás...érzem
2010. jún. 19. 08:47
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami gondja van, amit (még) nem mondott el neked és azon jár folyton az agya. Biztos, hogy nem bolond, csak valami nagyon aggasztja.
2010. jún. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Morcika83 ***** válasza:

Azt mondja nap végére feloldódik, akkor ezt valami kiváltja.

Figyelj kérdezd meg hogy zavarban van a társaságodban? Ha igen akkor beszélgessetek sokat erről, az feloldja, és azért nézz utána ennek az allergiás dolognak is....

2010. jún. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Morcika83 ***** válasza:
Várj, mióta vagytok együtt?
2010. jún. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!