Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta? Már mindent kipróbáltam.

Figyelt kérdés

Szakítottunk,és nem tudok túl lenni rajta. lassan már fél éve ennek. olyan sok mindent kipróbáltam, és napközben le is foglalom magam, de az esték, az éjszakák és a hétvégék szörnyűek.

Mindent kipróbáltam: új frizura, új külső, shopping, új barátok, új társaság, még több munka.... de nincs olyan este, hogy ne róla álmodnék...


2010. jún. 19. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Na ezt a nagy sajnáltatást.Nekem még az se adatott meg hogy legyen valakim.Te meg mindjárt meghalsz mert ott hagytak.
2010. jún. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

van vmi abban amit az első mond.figyelj én már sok lány szívét törtem össze.de mondok neked vmit:nem OK nélkül hagytam ott egyiket sem.

23/ff

2010. jún. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
:(
2010. jún. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ha az ok, hogy nem olyan nemzetiségű vagyok mint ő, igen volt oka. azóta sincs senkije.


kedves első, majd megtudod te is milyen ez, ha eddig még nem tapasztaltad.


és nem vagyok már olyan fiatal, ne gondold kedves 23 éves férfi, hogy egy 20 éves csaj csinál bolhából elefántot.

2010. jún. 19. 10:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Legyél erős, ne temetkezz bele az önsajnálatba, mert ez bizony az! Ha ő nem szomorkodik, te miért tennéd? Nem érdemli meg, hogy bánkódj utána, gondolj erre. Te egy büszke nő vagy, gondolkozz is így.
2010. jún. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok.Nem tudom mit akarsz mert hány éves korodban volt az első fiúd?
2010. jún. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem keress mást és ne rágódj ezen.Én már szenvedtem annyit ilyen miatt mint Jézus a keresztfán"...nincs értelme rágódnod.Gondolj arra hogy nem halt meg az akit szeretsz, nem történt katasztrófa, majd akkor csináld ezt ha nagy baj van.De örülnöd kéne hogy él és jólvan, méghozzá bnője sincs.Legyél optimista.Úgy is lesz valakid még.Úgyhogy hajrá.Én 1 évig depressziós pánikbeteg és tömeg iszonyos lettem ilyenek miatt, hála istennek elmúlt, és szerintem ezt" ne tudja meg senki, amin én keresztül mentem, mert az tényleg nagyon rossz volt.Megtanultam az életemet normálisan felfogni és örülni annak hogy még élek, és nem rágódom egy másik ember szerelméért.Én semmiben sem láttam a boldogságot a jót, magamba voltam fordulva, és senkivel nem foglalkoztam annyit szenvedtem szerelemben is 1 év alatt gyógyultam ki, fél évig nyugtatón éltem, ez pedig a szívemet legyengítette akkor és elbutított.Mostanra viszont már az önbizalmam annyira nagy lett hogy megsúgom de csak neked, hogy a Megasztár 5 be is jelentkeztem és sikerült hála istennek és a kitarásomnak, (nevet nem szeretnék adni)De láthattál a Tv-ben amikor mutatták a tovább jutott személyeket.Egyszóval fel a fejjel és keress mást, ha bár ha engem kérdezel nem jó a szerelem.Semmi értelme csak szenvedni, azon kívül meg van a szex, amit szerelem nélkül is meg kaphatsz akármikor.Szerelmes csak akkor legyél ha családot akarsz alapítani.Köszi ha megértetted hogy segíteni akarok.
2010. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megpróbálom.
2010. jún. 19. 10:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ott hagyott, annak oka van, lehet, hogy nem az, amit ő neked mondott, hanem az csak kifogás volt, de ok nélkül 100%, hogy nem hagyja el senki a párját. Ez sajnos egy ideig ilyen szakítás után, de ha nem nyavalyognál rajta, talán hamarabb elfelejtenéd.
2010. jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
előző vok....Próbáld meg élvezni az életedet, ;-) hidd el ha belegondolsz abba hogy ez lehet a legrosszabb az életedben amit most érzel akkor már nem is olyan rossz az annyira...ne legyél pesszimista , és éldd az életedet fainul.Leírásod szerint nincs akkor baj hogy pszichiátriai be avatkozás vagy nyugtatókra lenne szükség.Remélem segítettem.
2010. jún. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!