Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a hízás titka? Szeretnék...

Mi a hízás titka? Szeretnék hízni. Amit lehetett már kipróbáltam mindent de sajna semmi. Ajánlották a enyhébb nyugtatót, de ez segít. Az étvágyammal semmi baj nincs.165/50 25/l

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:

a többlet kalóriabevitel.

tehát több kalóriát viszel be,mint amennyire a testednek szüksége van.

kiszámolod a napi kalóriaigényed,mondjuk 2000kalória és hozzáraksz napi 500kalóriát kezdésnek.

persze nem szemétből,hanem mondjuk rizsből.

mivel zsírban hízni csak egy .... akarna-értelmetlen,egészségtelen-ezért el kell kezdeni edzeni mellette,hogy a felszedett tömeg izom-forma-legyen.

a nyugtató meg elmeháborodott ötlet erre a dologra.

olyantól fogadj csak el tanácsot,akinek a teste az egyértelmű bizonyítéka az eredményességére,pl személyi edző.

2011. okt. 30. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2011. okt. 30. 13:43
 3/7 anonim ***** válasza:

De jó neked!

Én 165 cm/55 g-os lány vagyok és mindig fogyni szeretnék, de sosem tudom megállni h ne egyek annyit..tök hájas vagyok, elégedetlen. 50-51 kilóval tökéletes alakom lenne.

26L

2011. nov. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem a sport. Meg minden, ami kiegyensúlyozottságot jelent. Egészséges étrend, sok mozgás, jó lelkiállapot. Mármint, ha valaki túl vékony, ilyen irányba érheti el, hogy normális alakja legyen. Persze, ha valaki elhízni akar, az más, de azt én nem találom érdemesnek és értelmesnek - gondolom, nem erről van szó.
2012. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az előző vagyok, hiába a sok kalória, van, hogy csak a gyomor tágul... S különben is evéssel nem lehet a testre arányosan hízni, csak bizonyos testtájakra, pl.: has. Az meg nem szép, ha valaki csak hasra hízik.
2012. máj. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok, 20 éves férfi vagyok.

Lassan 1 éve edzek konditeremben, pont ezért hogy hízzak, előtte otthon kezdtem el (18évesen) "maszek" gépekkel, 6hónap alatt 48kg ról 60ra jutottam azóta tartom(2éve), mellette semmit nem szedtem. Én is hízni szeretnék, és én izomba szeretném elérni a súly gyarapodást, célom a 70kg... Nem tudom mit tegyek,már voltam vele orvosnál, írattam étvágy fokozót(Peritol) a neve (próbáld meg hátha bejön neked) nekem csak annyit dobott hogy nem napi 6x eszek, hanem napi 8x... Ha esetleg valakinek van valami ötlete annak örülnék én is! :)

2012. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ott van feketén fehéren fecsó az első válaszomban.

mi nem érthető rajta?

számold ki,hogy most hány kalóriát viszel be egy nap,és tegyél hozzá egy kicsit.

amikor már megszoktad,kb 1 hónap,akkor megint egy kicsit.

kicsit=2-300cal.

ha két éve nem fejlődsz,akkor valami nagyon nem stimmel a kajáddal,vagyis ku-rva kevés.

ilyen meg nincs,hogy nem tudsz enni.

ha akarsz tudsz.

én amikor tömeget növeltem volt olyan,hogy vissza kellett fognom az öklendezést,mert már alig fért be,de akkor is beküldtem.

szóval vizsgáld felül a céljaidat,az elszántságodat és az akaratodat.

az edzés az kb 30%ot tesz hozzá a sikerhez.

az ütős része a kaján múlik,erről szól elsősorban a testépítés.

2012. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!