Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk, de nem szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk, de nem szakítottunk. Úgy köszöntünk el, hogy majd beszélünk. Ne keressem, ugye?

Figyelt kérdés
Lány vagyok.
2008. nov. 2. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Ha a te hibádból vesztetek össze, mindenképp keresd. Ha az ő hibájából, akkor is keresheted, hogy ezzel bizonyítsd, hogy te még attól szereted.

Ha meg nem ilyesmiről van szó, akkor a szívedre hallgass.

2008. nov. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az én hibámból..de mindig én piszkálom,és ő a világért nem keresne...majd beszélünk,majd találkozunk..és akkor hívjam fel hogy mikor találkozunk???
2008. nov. 2. 10:45
 3/11 A kérdező kommentje:
nem akarom ráerőltetni magam,de ha nem keres hogy ma találkozzunk,akkor legközelebb majd talán szerdán tudunk...
2008. nov. 2. 10:53
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem keres,akkor valószinüleg nem túl erősek az érzelmei feléd.Egy kis összeveszés nem lehet ok a szakításra,csak ha nincs szerelem a részéről.Én azt javaslom ne keresd,ne fuss egy fiú után sem.Ha ő keres,természetesen ismert be ha hibáztál,beszéljétek meg,a dolgot,de attól,hogy hibás vagy valamiben még nem kell megaláznod magad.Egy kapcsolatnak csak akkor van értelme,ha mindkét fél szereti tiszteli a másikat.Ha egyoldalú a dolog,akkor nem érdemes fenntartani.Nyugodj meg,a nagy szerelem nem kerül el,azt levakarni sem tudod magadról.

sok sikert,üdv

2008. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Szia! Ha ennyiszer összevesztek, akkor ott valószínűleg nem stimmel valami. Nem egyeznek az igények. Hasonló szituációban vagyok, mint te: van egy fiú, akihez vonzódom kicsit, és szeretném jobban megismerni, de ő - bár valami azt súgja, nem közömbös irántam - egy lépést sem tesz felém, csak "örül" (legalábbis, úgy tűnik, örül a maga módján), ha én közeledek felé. Sajnos, kezdek belefáradni ebbe a felálllásba, mert az önbizalmam és a büszkeségem is romokban hever mellette. Nem érzem, hogy értékes ember lennék, akivel jó eltölteni pár órát.

Ha neked is hasonló, kisebbrendűségi érzéseid fejlődtek ki mellette, akkor tedd azt, amit én is tenni fogok: tisztázd vele a helyzetet, és ha továbbra sem erőlteti meg magát, lépj ki VÉGLEG ebből a megalázó kapcsolatból.

... Ha meg az ő hibájából vesztél most össze vele, és már tényleg nagyon eleged van belőle, akkor jobb, ha egy ideig nem keresed.

De utána megérné, mert pár hónap múlva talán bánni fogod, hogy a nem megfelelő kommunikáció miatt ment tönkre a kapcsolatotok. Egy szimpla beszélgetéssel sok mindent tisztázni lehet ám...

2008. nov. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
megoldottuk,köszönöm a tanácsokat!kerestem is meg nem is:P
2008. nov. 2. 12:08
 7/11 A kérdező kommentje:
és úgy jött ki mintha ő keresne:)
2008. nov. 2. 12:09
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

Nézd, ha elbaszol valamit és fontos számodra egy kapcsolat, akkor legyen benned annyi, hogy bocsánatot kérsz és kinyílvánítod az érzelmeid és gondolataid neki.


Mi ez a hamubasült f*szság, hogy ne fuss egy fiú után sem?

Ha kell valaki és te kúrtad el, akkor tűzön vízen át küzdj érte, alázkodj meg, ragaszkodj hozzá, kérj bocsánatot. Persze, ha nem érzed, hogy ezt kéne tenned, akkor nem is kell igazán neked az a másik, nem szereted.

2008. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
bocsánatot kértem,meg minden...csak flegmázott hogy akkor majd dumálunk..és nem tudtam hogy most nyaljak-e neki meg akaszkodjak-e rá h talizzunk már!
2008. nov. 2. 13:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha sokszor viselkedik így Veled, nem szeret (igazán). Sajnálom, hogy ezt kell írnom. Én is ismerek egy csajt, akinek ugyanez a problémája. Már régóta együtt van a pasijával, párszor szakítottak is már, mert a pasija azt mondta, már nem úgy szereti, mint eddig. Most is együtt vannak, sokszor összevesznek, a csaj fut a pasi után, de nekem úgy tűnik, a srác nem viszonozza a lány érzelmeit. Főiskolára járnak, nem laknak messze egymástól, a pasija minden nap a lány albérlete előtt megy el, de még csak be sem köszön hozzá. Nagyon sajnálom a lányt, nem ezt érdemli. És Te sem, úgyhogy ha továbbra is így viselkedik veled a pasid, szerintem hagyd ott. Lesz jobb, ebben biztos vagyok. ;)
2008. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!