Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
megpróbálom röviden leírni, 28 éves férfi vagyok és egy 40 éves nővel alakult úgy hogy egymásba estünk. 3 éve ismerkedtünk meg, nem vagyunk együtt..bár szerettünk/szerettem volna. Nagyon viharos és nehézkes volt az ami köztünk volt. rengetegszer elutasított, de közben mindig azt mondta szeretne velem lenni de nincs értelme találkozni mert nekem biztos nem komolyan az érzéseim és a szándékaim. Most "küldött" el ezen a héten úgy hiszem végleg. közölte hogy van valakije..nem lakik tőle messze, vele idős, komolyat akar. tesz érte és a gyerekeiért stb... közben ebben a pillanatban facebook-on "imádta" az egyik képem. írtam neki h én is komolyan akartam Vele lenni..azt válaszolta: ne nehezítsd, annyira szeretnék lenni veled, de nem látom jövőjét ennek.. rendben, értem én az ö szemszögéből is, de ha közölte hogy van pasija akkor miért kattint szivet a képemhez?? akkor miért ír olyat h annyira szeretne velem lenni, miközben előtte 3 perccel megírta h van pasija..
2018. júl. 26. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát mert nő, baxkikám, azért.
2018. júl. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem nincs neki senki. Csak igy konnyebb volt elkuldenie teged. Biztos, h vmit erez, de a korkulonbseg miatt bizonytalan. Megertem ot, vagyakozhat utanad o is, de ha ott vannak a gyerekek, nem fog kockaztatni, h belemenjen egy olyan kapcsba, ahol nagyon megutheti magat. Es ez a fobb ok, h nem mer belemenni veled egy komoly kapcsolatba. Ha valahogy el tudnad hitetni vele, b bizzon benned, lenne esely. De mivel en is hasonlo koru vagyok, en sem gondolnam, h egy ennyivel fiatalabb srac ram vagyna v egy ido utan ne akarna fuggetlenebb egykoru not maga melle.
2018. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most vagy szórakozik mindkettőtökel,vagy egy régi sérelmét bosszúja meg úgy hogy szivat titeket. Én nem bíznék meg benne,egyszer itt,egyszer ott.
2018. júl. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#bosszúlja#
2018. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen ismerősöm pl,hogy a pasi 22 éves volt a nő pedig 36. Mai napig együtt vannak 13 éve! A nő is ilyen volt,mint a te "párod". Látta a srácot,hogy tesz a kapcsolatért, munkája volt,komoly gondolkodás,célok stb. 28 évesen azért lehet látni ha valaki komolytalan. Az lennél ezért fél?
2018. júl. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!